Podoba Ci się? :)

[Całkowicie wodoszczelne etui] Ghostek Nautical do iPhone i Samsung Galaxy

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 16.12.2018

Zaczęły się wakacje i czas urlopów 😊. Wielu z nas w tym czasie pragnie odpocząć, spędzić miło czas w gronie przyjaciół i dobrze się bawić. 

Mamy coś, co przyczyni się do tego, że te najlepsze chwile będziecie mogli uwiecznić. Etui, o którym zaraz Wam opowiemy pozwala bezpiecznie robić zdjęcia i nagrywać filmy w wodzie oraz pod wodą, w pełnym zanurzeniu.

Wyobraźcie sobie kąpiel w morzu i zabawę, na falach, którą możecie uwiecznić. Albo wizytę w aqua parku i film ze zjazdu z największej zjeżdżalni. Brzmi fajnie, prawda?

Jeżeli wyposażycie się w etui Ghostek Nautical to wszystko będzie możliwe!

Ograniczać będzie Was jedynie wyobraźnia.

iPhone X w wodoszczelnej obudowie Ghostek Nautical

iPhone X w wodoszczelnej obudowie Ghostek Nautical

Dlaczego potrzebne jest wodoszczelne etui?

Prawdą jest, że wiele telefonów gwarantuje wodoszczelność, jednak sądzę, że niewielu z nas z premedytacją będzie gotowych do całkowitego zanurzenia własnego telefonu bez żadnego zabezpieczenia. Część urządzeń jest odporna tylko na zachlapania, więc kąpiel całkowicie odpada. 

 

Etui Ghostek Nautical posiada certyfikat militarny, dzięki któremu nawet podczas upadku wasz telefon będzie bezpieczny.

 

Pokrowiec chroni nie tylko przed wodą, ale i piaskiem. Jest to super rozwiązanie dla tych którzy nie lubią kąpieli, ale za to kochają plażowanie w każdym wydaniu. Można leżeć plackiem przez kilka godzin na rozgrzanym piasku przeglądając media społecznościowe i robiąc sobie selfie lub aktywnie biegać po plaży lub grać w siatkówkę. We wszystkich tych sytuacjach Ghostek Nautical będzie Waszym przyjacielem. 

 

W zestawie znajdziecie również sznurek, dzięki któremu możecie zawiesić telefon na nadgarstku.

Ghostek Nautical to idealna ochrona przed piaskiem

Ghostek Nautical to idealna ochrona przed piaskiem

Wodoszczelne etui do smartfonów iPhone

Marka Ghostek oferuje gamę wodoszczelnych produktów pasujących do iPhone X, iPhone 8/7, iPhone 8/7 Plus oraz do iPhone 6. Co ciekawe, producent nie zdecydował się na stworzenie uniwersalnego etui do wszystkich trzech modeli (iPhone 8/7/6). Powodem tego jest zapewnienie, jak najlepszej szczelności pokrowców. Jak wiadomo, między tymi modelami położenie tylnej kamery jest inne. 

KUP TERAZ wodoszczelne etui Ghostek Nautical do iPhone X, iPhone 8/7, iPhone 8/7 Plus oraz iPhone 6.

Wodoszczelne etui do smartfonów Samsung Galaxy

Etui Ghostek Nautical dostępne jest do topowych modeli Samsunga: Galaxy S8, S8 Plus, Galaxy S9, S9 Plus oraz do Samsung Galaxy Note 8.

KUP TERAZ wodoszczelne etui Ghostek Nautical do Samsunga Galaxy S8, S8+, S9, S9+ oraz do Galaxy Note 8

Jak rozmawia się przez wodoszczelne etui?

Z własnego doświadczenia mogę napisać, iż użytkownik wodoszczelnego etui słyszy wszystko dobrze natomiast jego rozmówca słyszy lekki pogłos (jakbyśmy rozmawiali będąc w małym pomieszczeniu z echem). Uważam jednak, że przy ogromie możliwości, jakie daje nam to etui ta mała niedogodność jest do zaakceptowania. 

Uwolnijcie swoją kreatywność z wodoszczelnym Etui Ghostek Nautical!

Pamiętajcie o tym, aby przed każdym użyciem etui, sprawdzić jego wodoszczelność zgodnie z instrukcją.

Informacje dodatkowe:

  • Certyfikat militarny
  • Możliwość użycia etui do telefonu z naklejonym szkłem hartowanym na ekranie
  • Wodoszczelność do 2m głębokości
  • Czas jednorazowego całkowitego zanurzenia 30 min.

Kilka słów o wodoszczelnym etui Ghostek Nautical

Wodoszczelne etui Ghostek Nautical zamonotwane na iPhone X

iphone 7 uzbrojony w wodoodporne etui Ghostek Nautical


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.