Podoba Ci się? :)

8 najpopularniejszych etui do Samsung Galaxy S8 i S8+

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 27.08.2017

Za nami kolejna premiera. Nowy smarfon od Samsunga, a właściwie to dwa. Galaxy S8 i większy Galaxy S8+. Jak wiadomo o nowy telefon trzeba dbać. Skoro więc już go mamy, to przyda się nowe etui. W przypadku Samsunga Galaxy S8 i S8+ producenci stanęli na wysokości zadania. Najlepsze marki zaprezentowały bardzo bogatą ofertę kejsów do tych telefonów.
Od premiery minęło już trochę czasu i coraz większa liczba użytkowników posiada nowe Galaxy z serii S. Chcemy pokazać Wam zatem kilka najlepiej sprzedających się etui do Galaxy S8 i S8+.

Zacznijmy od totalnego klasyka, czyli obudowy całkowicie przezroczystej.

Griffin Survivor Clear – Bardzo smukłe i nierzucające się w oczy etui do Samsung Galaxy S8 i S8+.
Jego największą zaletą jest unikalne rozwiązanie zaproponowane przez producenta czyli Impact Dispersion System. Oznacza to, że nawet w przypadku, kiedy nasz telefon upadnie na twarde podłoże specjalnie przygotowana struktura etui rozproszy siłę uderzenia.

Kolejne etui z dużo wyraźniejszą formą to:

X-Doria Defense Clear – Polimer + polikarbon + TPU. Brzmi groźnie, ale to właśnie dzięki użyciu tych trzech materiałów nasz telefon będzie bezpieczny. Fantastyczny design i solidne wykończenie. To właśnie X-Doria Defense Clear.

Speck Presidio Grip – Etui wykonane w technologii IMPACTIUM™ Shock Barrier. Konstrukcja składa się z dwóch warstw. Każda z nich spełnia funkcję ochronną. Pierwsza, zewnętrzna warstwa rozprasza siłę uderzenia. Druga, wewnętrzna warstwa absorbuje wstrząsy. Wybór tego etui do Samsung Galaxy S8 zapewnia odpowiednią ochronę.

Najciekawsze propozycje skierowane do kobiet to:

Moshi Tycho dla modelu Galaxy S8. Minimalistyczny wygląd i maksymalna ochrona, tak o swoim produkcie mówi producent. My przychylamy się do tej informacji i dokładamy od siebie – perfekcja w każdym detalu.

X-Doria Defense Shield w kolorze Gold Rose dla modelu Galaxy S8+. Ciekawy design tego etui przyciąga wzrok, kolor sugeruje, że to etui dla kobiet, a co dostajemy? Idealne etui, które zapewnia bezpieczeństwo Samsunaga Galaxy S8. Ta obudowa posiada certyfikat militarny MIL-STD-810G.

Ostatnia grupa to etui pancerne charakteryzujące się solidną konstrukcją i bardzo dużą wytrzymałością:

Zizo Bolt Cover – etui składa się z dwóch warstw: tetra poliuretan rozprasza siłę uderzenia a twardy polikarbon usztywnia konstrukcję. Etui posiada wbudowaną podpórkę, dzięki której można wygodnie oglądać filmy na ekranie urządzenia. Uchwyt przypinany do paska spodni umożliwia obrót telefonu o 360 stopni i możliwość szybkiego korzystania ze smartfona. Etui posiada certyfikat militarny MIL-STD-810G.

Zizo Proton Caseetui wykonane z dwóch uzupełniających się wzajemnie warstw (elastyczny tetra poliuretan oraz twardy polikarbon) zapewniających doskonałą ochronę oraz wysoką funkcjonalność telefonu. Do etui dodatkowo dołączone jest hartowane szkło o twardości 9H, które zapewnia idealną ochronę wyświetlacza.

Zizo Static Cover – dwuczęściowa konstrukcja etui chroni tył oraz boki telefonu. Wbudowana, składana podpórka umożliwia oglądanie filmów w pionie lub w poziomie. Etui posiada także wojskowy certyfikat militarny MIL-STD-810G. Podwyższone krawędzie etui chronią ekran przy odkładaniu telefonu wyświetlaczem do dołu.

Jeżeli te konkretne etui do Samsunga Galaxy S8 i S8+ nie trafiły w Wasze gusta (choć zapewniamy, że świetnie ochronią Wasze telefony), to zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą skierowaną do użytkowników Galaxy S8 i S8+. Szczegółowe informacje o każdym z pokazanych etui znajdziecie na kartach produktów.


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.