Podoba Ci się? :)

Apple Watch - Catalyst Waterproof Case (Rescue Ranger)

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 28.01.2017

Producent obiecuje, że dzięki Catalyst, Apple Watch zabezpieczony jest tak, aby można było z niego korzystać w różnorodnych warunkach - nad morzem, podczas uprawiania surfingu, wspinaczek górskich, jazdy na nartach czy snowboardzie. Dla pełnego bezpieczeństwa zaleca się stosowanie folii ochronnej – dzięki temu zegarek jest lepiej chroniony. Obudowa pozwala na korzystanie ze wszystkich opcji zegarka takich, jak: czujnik tętna, dok ładowania, mikrofon, głośnik, pokrętło Digital Crown. Folia ochronna na ekran Catalyst Waterproof umożliwia dotykową obsługę ekranu zachowując jego czułość i szybkość reakcji.

Apple Watch - Catalyst Waterproof Case

Apple Watch - Catalyst Waterproof Case

Postanowiłem wybrać się z Apple Watch’em zaopatrzonym w wodoszczelne etui Catalyst oraz płynem rozgrzewającym ;) do lasu. Był to wczesny jesienny poranek tuż po wschodzie słońca. Muszę przyznać, że jako stateczny tata nie uprawiam żadnych ekstremalnych sportów, więc nie mogłem przetestować go na szlaku trekkingowym czy skacząc crossem po górkach. Pogoda zaś nie pozwalała na pływanie kajakiem ani zażywanie kąpieli w jeziorze. Żeby nie było: kiedyś owszem, śmigałem na desce i BMX’ie ale teraz, razem z synem, uprawiamy mniej kolizyjną aktywność fizyczną – gramy w piłkę i pływamy. W obu tych przypadkach Catalyst sprawdza się doskonale, ale postanowiłem przedstawić to wodoszczelne etui w bardziej urokliwych warunkach :). Ale kto wie? Może czeka nas jeszcze kolejna sesja?

Jak widać Apple Watch w obudowie Catalyst w warunkach jesiennego poranka prezentuje się znakomicie. Jakość wykonania etui jest rewelacyjna – nie uwiera, ręka pod nim nie poci się. Poza tym jest bardzo wygodny, nie zsuwa się z ręki. No i oczywiście na ręku wygląda fenomenalnie. Posiada również stopień ochrony IP (zapewnianej przez obudowę urządzenia elektrycznego) na poziomie IP68 – oznacza to, że obudowa jest zarazem pyłoszczelna i równocześnie zapewnia ochronę przed skutkami długotrwałego przebywania w wodzie na głębokości 5 metrów. Dodatkowo certyfikat MIL-STD-810G (uznawany na całym globie wzorzec gwarantujący spełnianie przez konstrukcję etui warunków testów Ministerstwa Obrony USA) zapewnia ochronę podczas upadków z wysokości 2m.

Polecam!

Wodoszczelne etui do Apple Watch marki Catalyst

Wodoszczelne etui do Apple Watch marki Catalyst

Catalyst Waterproof Case (Rescue Ranger) do Apple Watch

Catalyst Waterproof Case (Rescue Ranger) do Apple Watch

Catalyst Waterproof Case (Rescue Ranger)

Catalyst Waterproof Case (Rescue Ranger)


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.