Podoba Ci się? :)

Bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem – słuchawki Bluetooth firmy Plantronics

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 06.01.2018

Plantronics powstało w Santa Cruz w roku 1961. Początek działalności tej firmy, zresztą, jak wielu innych znaczących marek z USA, zaczął się w zwykłym przydomowym garażu. Od samego startu firma zajmowała się łącznością a zaledwie po 8 latach działalności Plantronics odniósł ogromny sukces. Jednocześnie firma przyczyniła się do rozwoju technologii i na zawsze zapisała się w historii. W 1969 roku, kiedy astronauta Neil Armstrong stawiał pierwsze kroki na Księżycu i relacjonował na żywo to wydarzenie… używał sprzętu do łączności firmy Plantronics!
Mottem firmy jest tak idealna jakość dźwięku, aby komunikacja była na najwyższym poziomie.

Stosowanie słuchawki bezprzewodowej podczas jazdy samochodem jest bardzo wygodne, ale co najważniejsze: zapewnia nam bezpieczeństwo. Często podróżujemy z osobami towarzyszącymi i w takim przypadku zestaw głośno mówiący niekoniecznie się sprawdza (zwłaszcza, gdy jadą z nami dzieci a kolega, z którym rozmawiamy lubi siarczyście przeklnąć 😉). Poza tym w aucie może być głośno, co nie ułatwia rozmowy.

Korzystając ze słuchawki Plantronics poza prowadzeniem rozmów telefonicznych możemy również słuchać wskazówek z nawigacji czy odsłuchać ulubionej muzyki. Co najważniejsze: cały czas mamy wolne ręce.

Słuchawka Bluetooth Plantronics Explorer 10.

Słuchawka Bluetooth Plantronics Explorer 10.

Podstawowy model słuchawki bezprzewodowej Plantronics kosztuje 62 zł i oferuje aż 11 godzin rozmów na jednym cyklu naładowania baterii. Czas czuwania wynosi 12 dni. Firma Plantronics stawia na jakość, dlatego nawet w najtańszym modelu Plantronics Explorer 10 postawiono na wysoki poziom dźwięku. Zastosowano w nim także redukcję szumów. Za pomocą słuchawki możemy wykonać podstawowe czynności związane z połączeniami, czyli: odbieranie i kończenie rozmów, wybieranie ostatniego numeru oraz regulowanie głośności.

W naszej ofercie znajdziecie oczywiście dużo więcej słuchawek w cenach od 62 do 461 zł. Produkty różnią się designem, zastosowaniem, długością pracy po naładowaniu baterii oraz dodatkami. W droższych modelach wprowadzono rozwiązania umożliwiające obsługę dwóch urządzeń jednocześnie. Wyższe modele słuchawek bezprzewodowych Plantronics można ponadto obsługiwać za pomocą aplikacji na iOS/Android.

Słuchawka bezprzewodowa to bardzo dobre rozwiązanie nie tylko dla kierowców, ale również osób aktywnie spędzających czas.


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.

Dostawa kurierem DPD

Szybkie płatności DotPay

płatności kartami

płatności kartami