Podoba Ci się? :)

Bezprzewodowe głośniki Braven. Słuchaj ulubionej muzyki bez kompromisów!

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 28.06.2017

Jaki związek mają głośniki Braven z pogodą za oknem?

Pogoda ostatnio nas nie rozpieszcza. Najlepiej więc zaszyć się w domu i wsłuchać się w kojące dźwięki ulubionej muzyki, obejrzeć kultowy film, zrobić spontaniczną domówkę lub wziąć kubek herbaty, przykryć się kocykiem i czytać… Książek nie będziemy Wam polecali – choćbyśmy bardzo chcieli. Jednakże nie o tym piszemy na blogu ;). Mimo to spieszymy Wam z pomocą. Mamy dla Was propozycję, która dopełni atmosferę domową tak, aby w kilka chwil poprawić Wasze deszczowe nastroje. Polecamy poręczne głośniki przeznaczone do małych i średnich pomieszczeń – Braven 2200m oraz Braven 2300.

Głośnik bezprzewodowy Braven 2200m

Głośnik bezprzewodowy Braven 2200m

Głośnik bezprzewodowy Braven 2300

Głośnik bezprzewodowy Braven 2300

Jak z pomocą głośników przegnać deszczowe chmury?

Głośnik Braven 2200m wyposażony jest w przetworniki średniotonowe i kopułki wysokotonowe, które razem tworzą doskonały system stereo. Balance Bass Optimization jest mechanizmem, który dodatkowo uwydatnia dźwięki niskotonowe. Dzięki tym dwóm patentom głośnik Braven 2200m wydobywa ze swojego wnętrza bardzo żywe i głębokie brzmienie jednocześnie zachowując niezwykle czyste tony z górnego pasma częstotliwości. Tuba wyposażona jest w zintegrowany akumulator Li-on 4400mAh, który umożliwia korzystanie z głośnika bez konieczności podłączania go do prądu nawet przez 10h. Pozwala to na urządzenie solidnej domówki, która z pewnością rozwieje deszczowe chmury. Dodatkowo akumulator ten pozwala na ładowanie dowolnych urządzeń USB.

Głośnik Braven 2200m. Z możliwością sterowania za pomocą aplikacji iOS/Android

Głośnik Braven 2200m. Z możliwością sterowania za pomocą aplikacji iOS/Android

Głośnik Braven 2200m

Głośnik Braven 2200m

Podczas deszczu dorośli się nie nudzą

Braven 2300 to wyższy model głośnika. Wyposażony jest w jeden przetwornik niskokotonowy, dwa przetworniki śreniotonowe oraz dwie miękkie kopułki wysokotonowe. Ten 3-drożny układ umożliwia uzyskanie bardzo naturalnego i swobodnego dźwięku wypełniającego całe pomieszczenie – idealnego do niespiesznego zatapiania się w muzyce lub reagowania na filmowe dźwięki niczym na seansie 8D nad morzem :D. Tuba Brarven 2300 posiada także wbudowany akumulator o większej mocy – 8800mAh, który pozwala na dłuższe używanie głośnika bez konieczności podłączania go do prądu. Istnieje także możliwość wykorzystania głośnika, jako power banku i ładowanie telefonu lub tabletu bezpośrednio ‘z głośnika’.

Głośnik Braven 2300

Głośnik Braven 2300

Głośnik Braven 2300

Głośnik Braven 2300

Cechy wspólne obu modeli

Oba głośniki posiadają True Wireless Technology, która pozwala na parowanie dwóch głośników w pojedynczy system stereo. Głośniki wyposażone są także w mikrofon, który posiada funkcję redukcji hałasów przy połączeniach głosowych – tak, tak możecie zrobić ciekawą konferencję, którą usłyszą sąsiedzi, używając systemu głośnomówiącego :). Natomiast dedykowana aplikacja iOS/Android umożliwi Wam lepsze i pełniejsze korzystanie z głośnika (zdalne sterowanie tubą oraz szybkie sprofilowanie ulubionych ustawień sprzętu).

Podsumowując: gdy chcecie posłuchać ulubionej muzyki, obejrzeć ciekawy film ze świetnej jakości dźwiękiem, czy po prostu chcecie wykonać z przyjaciółmi taniec odganiający czarne chmury – na wszystkie te pomysły najlepszym rozwiązaniem są głośniki Braven!

Głośnik Braven 2200m

Głośnik Braven 2200m

Głośnik Braven 2300

Głośnik Braven 2300


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.