Podoba Ci się? :)

BEZPRZEWODOWE ŁADOWARKI QI DO IPHONE XS ORAZ IPHONE XS MAX

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 04.10.2018

Decydując się na zakup nowego iPhone'a Xs lub iPhone'a Xs Max z pewnością warto wyposażyć się dodatkowo w ładowarkę indukcyjną Qi. Pierwszymi modelami Apple iPhone z funkcją bezprzewodowego ładowania baterii były telefony iPhone 8, iPhone 8 Plus oraz iPhone X, które początkowo obsługiwały ładowanie 5W, a z czasem tzw. szybkie ładowanie Fast Charging 7.5W (dostępne od aktualizacji iOS do wersji 11.2).

Czy ładowarki indukcyjne są lepsze od ładowarek z kablem Lightning?

Mimo, iż ładowanie iPhone'a za pomocą certyfikowanego kabla Lightning MFi nadal potrafi być szybsze, to właśnie ładowarki bezprzewodowe Qi oferują nieporównywalnie większy komfort i swobodę w pilnowaniu, aby nasz nowy iPhone Xs lub Xs Max – wyposażony w nowej generacji czip A12 Bionic oraz super jasny wyświetlacz OLED - był zawsze gotowy do pracy.

Jak działa ładowarka bezprzewodowa Qi do nowego iPhone'a?

Aby rozpocząć ładowanie baterii w iPhonie Xs lub Xs Max, wystarczy położyć telefon na kompatybilnej ładowarce indukcyjnej z certyfikatem Qi. Ładowarka wykryje telefon automatycznie i zacznie ''przesyłać prąd'' do naszego iPhone'a (zazwyczaj sygnalizuje to pulsująca dioda LED). Aby przerwać ładowanie, wystarczy zdjąć telefon z ładowarki.

Czy ładowarka indukcyjna będzie ładować iPhone'a w etui ochronnym?

Etui ochronne to najlepszy sposób na to, aby zabezpieczyć naszego iPhone'a w razie upadku. Niektóre pokrowce mogą być jednak za grube i tym samym zakłócać, a nawet blokować ładowanie telefonu przy użyciu ładowarki bezprzewodowej. Warto tutaj wspomnieć o ładowarce indukcyjnej Moshi Otto Q, którą producent wyposażył w zaawansowany moduł Q-coil o dużej mocy umożliwiający ładowanie iPhone'a w etui ochronnym o grubości nawet 5mm!

Ładowarka indukcyjna Moshi Otto Q

Ładowarka indukcyjna Moshi Otto Q

Moshi Otto Q to elegancka i praktyczna ładowarka bezprzewodowa

Moshi Otto Q to elegancka i praktyczna ładowarka bezprzewodowa

Ładowarka indukcyjna sama rozpozna model Twojego smartfona

Większość ładowarek potrafi amoczynnie rozpoznać model smartfona i dopasować do niego maksymalną moc ładowania. Oznacza to, że tej samej ładowarki możemy używać zarówno do ładowania w domu iPhone'a z prędkością 7.5W, jak i smartfonów firmy Samsung z serii Galaxy S9/S9 Plus, których specyfikacja techniczna pozwala na szybkie ładowanie nawet z prędkością 10W.

Jedna ładowarka indukcyjna do dwóch różnych telefonów?

Idealnym rozwiązaniem w przypadku posiadania dwóch (różnych) telefonów obsługujących funkcję ładowania bezprzewodowego będzie PURO Fast Wireless Dual Dock 20W. Jest to uniwersalna stacja bezprzewodowa z certyfikatem Qi wyposażona w dwie cewki elektromagnetyczne o dużej mocy (maks. 10W każda), które w tym samym czasie mogą ładować niezależnie dwa różne smartfony.

Ładowarka indukcyjna PURO Fast Wireless Dual Dock 20W w kolorze czarnym

Ładowarka indukcyjna PURO Fast Wireless Dual Dock 20W w kolorze czarnym


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.

Dostawa kurierem DPD

Szybkie płatności DotPay

płatności kartami

płatności kartami