Podoba Ci się? :)

Bezprzewodowe słuchawki AirPods funkcjonalne jak nigdy wcześniej – Twelve South AirFly

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 01.05.2019

Wyobraźcie sobie sytuację, w której Waszych AirPods możecie użyć do każdego urządzenia, które ma wejście mini jack 3.5 mm. Dzięki Twelve South AirFly jest to możliwe.

Co to jest AirFly?

Odpowiedź jest krótka: jest to malutkie urządzenie, które po sparowaniu z AirPods (za pomocą bluetooth) możecie podłączyć do każdego sprzętu z wejściem mini jack 3.5 mm.
W opisie producenta jest napisane, że AirFly przydaje się w trakcie lotu samolotem czy na siłowni. Ja używam tego cuda w zupełnie innych sytuacjach.
Po pierwsze: w biurach są nie tylko MacBooki ale także zwykłe PC. Wystarczy podpiąć AirFly do wyjścia audio i AirPodsy działają idealnie.
Po drugie: możemy nadać nowe życie iPodowi – wielu z Was zapomniało już pewnie o istnieniu tego odtwarzacza muzyki. W dobie streamingu jest to już dość archaiczne urządzenie, ale AirPodsy razem z AirFly umożliwiają powrót do zapomnianego sprzętu ukrytego na dnie szuflady.

Urządzenie AirFly podłączone do Laptopa

Urządzenie AirFly podłączone do Laptopa

AirFly w duecie z iPod Classic

AirFly w duecie z iPod Classic

Jak Sparować Twelve South AirFly z AirPods?

W celu sparowania ze sobą sprzętu wystarczy wykonać dwie czynności: przez kilka sekund przytrzymać przycisk na Airfly i wcisnąć przycisk parowania na pudełku AirPods.
Operacja jest jednorazowa – każde kolejne użycie na dowolnym urządzeniu nie wymaga parowania.

Zasięg i czas pracy AirFly

W opisie produktu przeczytamy o zasięgu do 10 metrów – faktycznie tak jest. Z powodzeniem możemy się oddalić na taką odległość od AirFly. 
AirFy zapewnia około 8 godzin nieprzerwanej pracy. Aby naładować urządzenie od całkowitego rozładowania do pełnego naładowania potrzeba około 30 minut.
Ładowanie odbywa się za pomocą kable micro USB który dołączony jest do zestawu. Poza tym, w pudełku znajdziemy kabel mini jack – mini jack oraz elegancki woreczek do przechowywania AirFly.

Zestaw airFly

Zestaw airFly

AirFly – jesteśmy na TAK!

Największą zaletą tego sprzętu jest to, że już zawsze możemy korzystać tylko z słuchawek AirPods a nie innych – wystarczy mieć przy sobie AirFly. Urządzenie jest tak małe, że nie ma kłopotu z jego przechowaniem. Jego wymiary to 46 x 33 x 10 mm, a waga wraz z kabelkiem to 18 g.
Pamiętakcie! AirFly możemy użyć do każdych słuchawek bezprzewodowych, nie tylko do AirPods!

AirFly - AirPods funkcjonalne jak nigdy wcześniej!

AirFly - AirPods funkcjonalne jak nigdy wcześniej!


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.