Podoba Ci się? :)

Etui do iPhone X, iPhone 8 oraz 8 Plus już dostępne!

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 13.09.2017

W końcu się doczekaliśmy! Wczoraj (12.09.2017r.) odbyła się premiera nowych urządzeń od Apple.
Nas interesują przede wszystkim telefony. Ku naszej uciesze pojawiły się aż 3 nowe modele. Następcy iPhone 7 i 7 Plus czyli iPhone 8 i 8 Plus oraz model związany z dziesięcioleciem powstania iPhone, czyli iPhone X.

Nowe telefony i nowe etui.

Zacznijmy od iPhone 8 i 8 Plus. Co ciekawe w temacie etui to to, że minimalnie zmieniły się wymiary nowych telefonów. Przypomnijmy, że iPhone 7 miał wymiary 138,3 x 67,1 x 7,1 mm. Nowy iPhone 8 jest większy dosłownie o milimetry. Dokładne wymiary to 138,4 x 67,3 x 7,3 mm. W związku z tym producenci oferują etui uniwersalne pasujące do obu modeli.

Taka sama sytuacja dotyczy większych modeli, czyli iPhone 7 Plus i iPhone 8 Plus. Wymiary siódemki plus to 158,2 x 77,9 x 7,3 mm. Natomiast gabaryty nowego modelu to 158,4 x 78,1 x 7,5 mm.

Najnowsze modele iPhone mają szklane tyły. Oczywiście są one piękne, ale jeszcze bardziej narażone na uszkodzenia. W związku tym chcemy pokazać Wam, jakie etui już w tej chwili możecie kupić do nowych smartfonów od Apple.

Nowości do iPhone 8.

Nowości do iPhone 8.

iPhone X

Całkiem nowy iPhone X to nowe wymiary, innowacyjny wyświetlacz oraz inny kształt aparatu. Mimo, że na telefon w polskiej dystrybucji musimy jeszcze trochę zaczekać, to zapewne są wśród Was osoby zdecydowane na jego zakup. Już teraz możecie zobaczyć pierwsze propozycje  etui do całkiem nowego iPhone X.

Etui X-Doria do iPhone X

Etui X-Doria do iPhone X


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.

Dostawa kurierem DPD

Szybkie płatności DotPay

płatności kartami

płatności kartami