Podoba Ci się? :)

Etui Gear4 Crystal Palace Iridescent do iPhone 11 Pro oraz iPhone 12 Pro

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 22.11.2020

Nasz blog jest po to aby przybliżać Wam ciekawe produkty. Można by pomyśleć..."etui… co w tym ciekawego?".  Okazuje się jednak, że z powodzeniem jesteśmy w stanie zaserwować Wam dawkę informacji o obudowach i innych akcesoriach. Za każdym razem starannie selekcjonujemy to co chcemy Wam zaprezentować. Tym razem nie jest inaczej.

Przezroczyste etui Gear4 Crystal Palace

O obudowach Gear4 był już materiał na naszym kanale YouTube (zachęcam do obejrzenia).
Technologia użyta do produkcji tego etui nazywa się D3O. Taka sama technologia używana jest do produkcji chociażby ochraniaczy hokejowych. Czyli musi to być solidna ochrona Waszego urządzenia.

Bardzo dobrze zabezpiecozny aparat w etui Gear4.

Bardzo dobrze zabezpiecozny aparat w etui Gear4.

zabudowane klawisze funkcyjne. Dzięki temu do telefonu nie dostaje się brud.

zabudowane klawisze funkcyjne. Dzięki temu do telefonu nie dostaje się brud.

Rant wystający ponad ekar.

Rant wystający ponad ekar.

Dopasowane wyciecia na glośniki oraz kabel lightning.

Dopasowane wyciecia na glośniki oraz kabel lightning.

Co do wytrzymałości tego produktu nie mam wątpliwości, ale dziś skupimy się na czymś innym. Chodzi o warstwę wizualną, bo… nie jest to zwykłe, przezroczyste etui.

Co to jest Iridescent?

Iridescent – oznacza, że obudowa jest opalizująca, mieniąca się różnymi brawami. W zależności od kąta padania światła i tego jak trzymamy etui możemy zobaczyć różne jego barwy. Obudowa mieni się bowiem różnymi kolorami: różowym, zielonym, żółtym czy niebieskim...

Wielokolorowa obudowa Gear4 Crystal Palace.

Wielokolorowa obudowa Gear4 Crystal Palace.

Opalizujące etui do iPhone'a.

Opalizujące etui do iPhone'a.

Do jakiego telefonu pasuje opalizująca obudowa Gear4 Crystal Palace Iridescent?

Efekt najlepiej widoczny jest na jasnych telefonach. Nasz model testowy przeznaczony jest do iPhone SE – w kolorze białym. Obudowa prezentuje się na nim fantastycznie – zobaczcie sami.

Podsumowując: w przypadku etui Gear4 Crystal Palace mamy do czynienia z piękną obudową o bardzo dobrej wytrzymałości na upadki i wstrząsy. Wersja Iridescent skierowana jest przede wszystkim do kobiet – z wiadomych estetycznych względów J. Jednak gdyby Panowie również chcieli uzbroić się w takie wytrzymałe etui to oczywiście dostępne są wersje całkowicie przezroczyste – bez opalizującego efektu.


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.