Podoba Ci się? :)

Etui Moshi Kameleon iGlaze

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 09.01.2017

Moshi Kameleon jest wysokiej klasy etui typu hardshell. Posiada funkcję podstawki. Jest to topowy model firmy Moshi – zastosowano w nim hybrydową konstrukcję z lekkich ale zarazem bardzo wytrzymałych materiałów – dzięki temu wyróżnia się na tle konkurencji Co widać na poniższych zdjęciach.

Etui Moshi Kameleon - perfekcyjna jakość wymoniania

Etui Moshi Kameleon - perfekcyjna jakość wymoniania

Co mówi nam producent?

Zapewnia nas, że Moshi Kameleon jest wysokiej klasy etui typu hardshell (z twardą obudową). Posiada funkcję podstawki do iPhone ‘a. Jest topowym modelem firmy. Zastosowano w nim hybrydową konstrukcję z lekkich ale zarazem bardzo wytrzymałych materiałów – dzięki temu wyróżnia się na tle konkurencji. Kompatybilna z obudową aluminiowa podstawka umożliwia w wygodny sposób oglądać na telefonie filmy. Dzięki tej funkcji etui, można także wygodnie rozmawiać przez FaceTime pozostawiając wolne ręce przez cały czas trwania rozmowy. Obudowa jest elegancka i super cienka. Zachodzi jednocześnie na krawędzie ekranu – dzięki temu iPhone ‘a można bezpiecznie kłaść ekranem do dołu nie obawiając się zarysowań.  Dodatkowy certyfikat wojskowy MIL-STD-810G jest gwarantem wytrzymałości obudowy podczas upadków.

Główne cechy produktu:

  • Podpórka wykonana z aluminium
  • Cienka i lekka konstrukcja
  • Podwyższona ramka wyświetlacza zabezpiecza ekran telefonu od dołu
  • Wojskowy certyfikat MIL-STD-810G
  • Kompatybilność: iPhone 7 Plus

 

To obiecuje nam producent. Postanowiliśmy sprawdzić główną cechę etui – jego aluminiową podstawkę przekształcającą telefon w jednej chwili w urządzenie umożliwiające oglądanie filmów lub w fajny gadżet do mini telekonferencji z przyjaciółmi. Co wyróżnia Moshi Kameleon na tle konkurencji? Przede wszystkim jakość wykonania. Obudowa jest lekka i delikatna a zarazem bardzo estetycznie wykonana z wielką dbałością o każdy detal.

Co pierwsze wpadło nam do głowy to to, że jest to fajne novum dla rodziców. Pozwala bowiem na oglądanie bajek „z dystansu” – telefon nie znajduje się bezpośrednio w rękach dziecka a na stole, co czyni go bardziej bezpiecznym niż w tych małych, słodkich rączkach J. I tu wkrada się minus – bowiem nadmierne oglądanie przez dzieci bajek nie wpływa korzystnie na ich rozwój. Należy o tym pamiętać mając Moshi Kameleon!

Drugie świetne zastosowanie tego etui to według nas fajna sprawa, głównie, dla kobiet. Lubią bowiem one plotki, ploteczki na Face Time tak samo, jak przeglądanie gazet ;). Moshi Kameleon pozwala łączyć obie te rzeczy J.

Panów natomiast na pewno zainteresuje fakt posiadania przez Moshi Kameleon certyfikatu MIL-STD-810G. Jest to uznawany na całym globie wzorzec gwarantujący spełnianie przez konstrukcję etui warunków testów Ministerstwa Obrony USA (United States Department of Defense). Czyż nie brzmi to dumnie i poważnie?

Jednym zdaniem: Moshi Kameleon idealnie pasuje kobietom i mężczyznom. Zwłaszcza tym z dziećmi.

Etui Moshi Kameleon z przydatną podstawką.

Etui Moshi Kameleon z przydatną podstawką.

Inne ujęcie etui Moshi z podstawką.

Inne ujęcie etui Moshi z podstawką.


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.