Podoba Ci się? :)

Etui Moshi VersaCover do iPada Pro jest kompatybilne z Apple Pencil

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 25.02.2019

Wraz z pojawieniem się na rynku nowych iPadów Pro z funkcją ładowania Apple Pencil, Moshi postanowiło wprowadzić do sprzedaży udoskonaloną wersję etui VersaCover. Najnowsza odsłona obudowy ochronnej Moshi to w dalszym ciągu fantastycznie wyglądające i równie funkcjonalne etui, które dodatkowo jest też teraz pencil-friendly.

ETUI Z MIEJSCEM NA APPLE PENCIL

Etui VersaCover firmy Moshi to jedno z nielicznych rozwiązań dla nowego iPada Pro, które oferuje 100% kompatybilności z magnetycznym przyłączem dla Apple Pencil 2 generacji. Właśnie tym celu okładka na ekran dotykowy wyposażona została w specjalnie wyprofilowaną klapkę, która zakrywa rysik po zamknięciu obudowy.

Magnetyczne przyłącze do Apple Pencil

Magnetyczne przyłącze do Apple Pencil

Rozwiązanie to pozwala w bezpieczny sposób ładować rysik przy pomocy iPada nawet wtedy, kiedy podróżujemy z nim w etui w drodze do domu lub biura.

ORIGAMI DO IPADA PRO

Zintegrowana okładka na ekran w etui Moshi VersaCover pełni jednocześnie funkcję podstawki do iPada.

Wyjątkowa konstrukcja wzorowana na japońskiej sztuce składania papieru daje możliwość ustawiania tabletu w jednej z trzech dostępnych konfiguracji. Pierwszy sposób to „tryb portretowy” – sprawdza się podczas czytania lub rozmawiania przez FaceTime. Druga możliwość to „tryb wideo (landscape)” – idealna do oglądania filmów np. na YouTube czy Netflixie. Trzecia konfiguracja to „tryb pisania (typing)” – wygodna podczas odpisywania na maile lub pracy z pakietem Office dla systemu iOS.

Moshi VersaCover to przede wszystkim funkcjonalność!

Moshi VersaCover to przede wszystkim funkcjonalność!

FUNKCJA AUTO-WAKE/SLEEP

Funkcja automatycznego usypiania oraz wybudzania ekranu pozwala w prosty sposób oszczędzać baterię w tablecie, dzięki czemu będzie on działał dłużej bez dostępu do gniazdka elektrycznego.

Producent zainstalował wewnątrz okładki niewidoczne z zewnątrz magnesy, które po zamknięciu etui przełączają iPada w tryb czuwania. W momencie otwarcia okładki, ekran włącza się automatycznie i iPad jest tym samym gotowy do pracy.

BEZKONKURENCYJNA JAKOŚĆ WYKONANIA

Poza wieloma przydatnymi funkcjami, nie najniższą cenę etui VersaCover usprawiedliwia też na pewno fantastyczna jakość materiałów oraz nienaganny sposobów wykończenia poszczególnych elementów.

Etui po wyjęciu z pudełka sprawia wrażenie zdecydowanie wysokiej klasy, co przekłada się bezpośrednio na komfort użytkowania iPada w warunkach domowych, jak i podczas pracy mobilnej.

Obudowa ochronna Moshi posiada ponadto wiele innych zalet, które sprawiają, że jest to produkt wyjątkowo udany nie tylko od strony wizualnej, ale i funkcjonalnej. Etui dostępne jest w dwóch wersjach kolorystycznych dla nowego 11-calowego iPada Pro (Metro Black i Stone Gray) oraz w jednym kolorze dla 3 generacji iPada Pro z wyświetlaczem o przekątnej 12,9 cala (Metro Black).


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.