Podoba Ci się? :)

Etui UAG do iPhone 11 Pro Max | 11 Pro | 11 – zobacz wszystkie obudowy i sprawdź nowości!

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 04.10.2019

Najświeższe smartfony od Apple ujrzały światło dzienne – co za tym idzie na rynku pojawiły się nowe obudowy do tych urządzeń.
Wybór: „Czy należy chronić nowe iPhony używając obudowy czy też nie?” zostawiamy Wam. Nie o tym będziemy dziś pisać. Ten tekst jest dla tych użytkowników, którzy ponad wszystko cenią sobie bezpieczeństwo telefonu nawet w tych najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Wybór marki UAG to gwarancja doskonałej ochrony telefonu. Ten producent w mojej ocenie oferuje nam jedne z najlepszych kejsów na rynku.  Osobiście jestem użytkownikiem etui UAG i jednocześnie fanem marki. Przygotowałem dla Was przegląd wszystkich obudów Urban Armor Gear do nowych iPhonów. Zapraszam!

Etui UAG Pathfinder | Pathfinder SE

Jest to najbardziej rozpoznawalny case tej marki. Jego główne atuty to certyfikat militarny, lekka konstrukcja, dobrze schowany aparat. Ponadto specjalnie zaprojektowane narożniki – zapewniają one bezpieczeństwo urządzenia podczas upadku. Uniesione ponad ekran ranty ochraniają wyświetlacz, który pozostaje bezpieczny.

Co się zmieniło wraz z premierą iPhone 11 Pro Max, 11 Pro i 11?

Konstrukcja pozostała bez zmian, pojawiła się natomiast nowa kolorystyka. Tradycją staje się to, że każda premiera iPhone'a łączy się z wprowadzeniem nowych kolorów przez UAG.
Tym razem dostajemy dwa nowe kolory: Olive Drab oraz Forest (czyli zielone moro) - przyznam że tego drugiego brakowało mi najbardziej wśród dotychczasowej oferty marki :).
Kolorystyka ta zapewne podyktowana jest nowym kolorem w palecie telefonów Apple - Midnight Green.
Biorąc pod uwagę fakt, że w ofercie znajdują się już dwie wersje kolorystyczne camo (arctic camo i midnight camo) to wersja zielona jest idealnym ich dopełnieniem.
Jeżeli nowe kolory się przyjmą to możemy liczyć na to, że za jakiś czas będą one również dostępne do starszych modeli elefonów.

Etui UAG Pathfinder

Etui UAG Pathfinder

Etui UAG Monarch

Monarch to najwyższy model marki. Jest to obudowa, która składa się aż z pięciu warstw chroniących telefon. Najwyższej klasy materiały użyte do jego produkcji dają poczucie, że otrzymujemy ekskluzywny produkt. Dwa z trzech modeli wykończone są naturalną skóra, która połączona jest z aluminium. Trzeci model etui Monarch to połączenie carbonu z aluminium.
W tym modelu zaszła kosmetyczna zmiana względem poprzednich wersji. Z plecków etui zniknęło logo UAG. W wersji do iPhone 11 Pro Max, 11 Pro i 11 na aluminiowej ramce znajduje się małe wytłoczone logo.

Obudowa UAG Monarch do iPhone 11 Pro Max

Obudowa UAG Monarch do iPhone 11 Pro Max

Etui UAG Plasma

Lekkie etui w czterech kolorach. Półprzezroczyste plecki ze specjalną strukturą gwarantują bezpieczeństwo smartfona. UAG rekomenduje ten model dla ludzi aktywnie uprawiających sport.
Osobiście używam koloru ICE – w połączeniu z białym iPhone XR obudowa prezentuje się rewelacyjnie.

Etui UAG Plasma

Etui UAG Plasma

Etui UAG Plyo

UAG Plyo  
UAG Plyo jest jedyne w swoim rodzaju. Na pierwszy rzut oka widać, że odbiega wyglądem od całej gamy. Wizualnie jest zdecydowanie delikatniejsze a jego przezroczystość sprawia, że nie zaburza designu telefonu. Pozostaje równie bezpieczne, jak wszystkie pozostałe produkty UAG.
Jest to obudowa dedykowana tym użytkownikom, którzy cenią sobie obudowy bezpieczne i jednocześnie nie rzucające się w oczy.

Przezroczyste etui UAG Plyo do iPhone 11 Pro oraz 11 Pro Max

Przezroczyste etui UAG Plyo do iPhone 11 Pro oraz 11 Pro Max

Tak jak pisałem we wstępie: jestem fanem marki UAG i osobiście używałem każdego z wyżej wymienionych ochraniaczy. W mojej ocenie są to najlepsze obudowy dostępne na rynku. Jeżeli szukacie dla siebie dobrego kejsa i podoba Wam się design UAG to powinniście z nich korzystać na swoich smartfonach!

                                                                                                                 Jarek.


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.

Dostawa kurierem DPD

Szybkie płatności DotPay

płatności kartami

płatności kartami