Podoba Ci się? :)

Griffin Survivor Summit - pancerne etui dla iPhone

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 08.01.2017

Chcąc zapewnić sobie dokładną ochronę całego telefonu oraz niepowtarzalne wzornictwo warto sięgnąć po zupełnie nową generację etui Survivir Summit, które łączy w sobie obie te cechy. Producent zapewnia o całkowitej odporności pancernej obudowy na wszelkie zachlapania, intensywne opady deszczu lub śniegu. Etui posiada również nowoczesne rozwiązanie Impact Dispersion System. Zapobiega ono uszkodzeniom mechanicznym, które mogłyby się pojawić podczas upadku na twarde podłoże z wysokości 2 metrów – innowacyjna konstrukcja etui rozprasza siłę uderzenia tak, że nie kumuluje się ona bezpośrednio na telefonie tylko na obudowie smartfona. Skomasowana osłona na ekran dotykowy jest doskonale zgrana z Touch ID i pozwala w pełni funkcjonalnie korzystać z wyświetlacza z technologią 3D Touch w iPhone 6s Plus oraz iPhone 6 Plus.

Etui Griffin Survivor Summit

Etui Griffin Survivor Summit

Główne cechy produktu:

  • Nieprzemakalna konstrukcja odporna na zachlapania, deszcz, śnieg, kurz i brud
  • Stopień ochrony IP (zapewnianej przez obudowę urządzenia elektrycznego) na poziomie IP55 – oznacza, że obudowa zapewnia ochronę ludzi przed dostępem do niebezpiecznych części umieszczonych wewnątrz i równocześnie zapewnia ochronę przed wnikaniem obcych ciał stałych do wewnątrz urządzenia, oraz zapewnia ochronę przed skutkami wnikania wody w głąb urządzenia.
  • Nowoczesne rozwiązanie Impact Dispersion System zapewnia zabezpieczenie telefonu podczas spadku z wysokości 2 metrów
  • Skomasowana osłona na ekran dotykowy doskonale zgrana z Touch ID
  • W zestawie z uchwytem na pasek oraz podstawką wideo
  • Kompatybiloność: iPhone 6s Plus / iPhone 6 Plus

Chcąc sprawdzić, ile w tym prawdy, wyposażyliśmy nasz telefon w to pancerne etui Griffin Survivor Summit. Trzeba przyznać, że ładnie komponuje się z siekierą a więc z pewnością jest odpowiednie dla leśnych (miejskich może mniej) drwali oraz na pewno dla miłośników gór, spływów kajakowych, kuligów, narciarstwa, snowboardu i innych sportów, w których ryzyko upadku czy zachlapania naszego telefonu wzrasta. Sprawdziliśmy również funkcjonalność dołączonej do zestawu podstawki wideo – jak widać zdaje egzamin nawet na trudnej powierzchni, jaką jest cały pokryty mchem nierówny słupek (gdy już nagramy nasze ekstremalne wyczyny (ekran dotykowy jest doskonale zgrany z Touch ID) możemy znaleźć nawet jakieś bardzo nietypowe miejsce, by postawić na nim nasz telefon  i w spokoju obejrzeć nasze działania krok po kroku).

Jednym zdaniem: etui zdało egzamin!


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.

Dostawa kurierem DPD

Szybkie płatności DotPay

płatności kartami

płatności kartami