Podoba Ci się? :)

iPhone 11, 11 Pro i iPhone 11 Pro Max – najciekawsze obudowy

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 04.10.2019

Nowy telefon wymaga ochrony przed zarysowaniami i upadkami. Warto wybrać etui, które będzie zapewniało bezpieczeństwo naszemu smartfonowi, ale równocześnie będzie się nam podobało. Część użytkowników wybiera kejsy, które nie zaburzają wyglądu telefonu, czyli cienkie i przezroczyste. Są również tacy, dla których etui to część stylizacji i lubią modne i kolorowe obudowy. Ostatnia grupa to Ci, którzy potrzebują ekstremalnej ochrony i szukają najlepszej osłony dla swojego iPhone 11 Pro Max, 11 Pro czy iPhone 11. Dla wszystkich użytkowników przygotowaliśmy przegląd kejsów z podziałem właśnie na takie trzy grupy.

Przezroczyste etui do iPhone 11 Pro | iPhone 11 Pro Max | iPhone 11

Etui Spigen Liquid Crystal

Ta obudowa to totalny klasyk! Spigen jest najbardziej rozpoznawalną marką na świecie. Model Liquid Crystal to całkowicie przezroczyste etui wykonane z TPU. Obudowa jest smukła, zapewnia lepszy chwyt telefonu, nie zaburza estetyki urządzenia. Dzięki poduszkom powietrznym w narożnika zapewnia bezpieczeństwo podczas upadku. Dodatkowo Spigen Liquid Crystal, poza klasycznym przezroczystym etui, występuje w bardzo kobiecej wersji z dodatkiem brokatu.

Przezroczyste etui Spigen Liquid Crystal (po lewej) oraz Liquid Crystal Glitter (po prawej)

Przezroczyste etui Spigen Liquid Crystal (po lewej) oraz Liquid Crystal Glitter (po prawej)

Etui Puro 0.3 Nude

Jest to ultra cienkie, przezroczyste etui o grubości zaledwie 0.3 mm. Dedykowane jest da tych użytkowników, którzy pragną wyjątkowej smukłości i chcą zabezpieczyć swój telefon przed zwykłymi zarysowaniami. Mega cienkie etui Puro 0.3 Nude jest bardzo smukłe, zapewnia dostęp do wszystkich klawiszy, jest bardzo lekkie oraz doskonale dopasowane do urządzenia.

Obudowa Puro 0.3 Nude - smukła i całkowicie przezroczysta

Obudowa Puro 0.3 Nude - smukła i całkowicie przezroczysta

Etui ESR Air Shield Boost

To już ostatnie smukłe i przezroczyste etui w tym zestawieniu. Różni się ono od dwóch, wymienionych wyżej, funkcjonalnością jednak pozostaje smukłe i lekkie. Posiada podniesione ranty dzięki czemu chroni wyświetlacz oraz tylną kamerę. Jest jeszcze jedna rzecz, która wyróżnia je na tle pozostałych – posiada podpórkę. Jest to bardzo wygodny gadżet ułatwiający korzystanie ze smartfona podczas oglądania filmów czy korzystanie z YouTube.

Funkcjonalne etui ESR Air Shield Boost do iPhone 11 Pro Max, 11 Pro, 11

Funkcjonalne etui ESR Air Shield Boost do iPhone 11 Pro Max, 11 Pro, 11

Kolorowe kejsy do iPhone 11 Pro | iPhone 11 Pro Max | iPhone 11

Etui Speck Presidio Pro

Jest to obudowa zapewniająca bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki zawansowanej technologii zastosowanej w tym etui. Impactium Shock Barier to technologia, która chroni telefon podczas upadku. Case posiada dwie warstwy: zewnętrzną, która rozprasza siłę uderzenia podczas upadku i wewnętrzną, absorbującą powstałe wstrząsy.
Obudowa posiada uniesione ranty wokół wyświetlacza – dzięki temu zapewnia solidarną ochronę ekranu.
Speck Presidio Pro występuje w kilku bardzo ciekawych kolorach!

Obudowa Speck Presidio Pro

Obudowa Speck Presidio Pro

Etui Puro Icon Cover

To bardzo ciekawa linia kolorowych etui wykonanych z elastycznego i przyjemnego w dotyku silikonu. Obudowy wykonane są na podobieństwo oryginalnych kejsów Apple z jedną, ale bardzo istotną różnicą. W przeciwieństwie do tych oferowanych przez Apple, Puro Icon Cover zapewnia również ochronę dolnej krawędzie telefonu. Jest to bardzo ważne w tych najbardziej ekstremalnych momentach, kiedy telefon wypada nam z ręki. Poza tym Puro Icon oferuje ochronę wyświetlacza -dzięki uniesionym krawędziom. Konstrukcja jest smukła i lekka.

Kolorowe etui Puro Icon Cover

Kolorowe etui Puro Icon Cover

Etui Moshi Altra

Jest to połącznie stylu i funkcjonalności. Moshi oferuje nam wyjątkowe etui, które zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa potwierdzony standardem militarnym. Dzięki smyczy na nadgarstek zyskuje dodatkową funkcjonalność i do tego jest bardzo eleganckie. Do produkcji użyto materiałów najwyższej jakości a cała konstrukcja jest precyzyjnie wykonana. Moshi Altra to obudowa dla wymagających.

Etui Moshi Altra z paskiem na nadgarstek

Etui Moshi Altra z paskiem na nadgarstek

Obudowy z certyfikatem militarnym do iPhone 11 Pro | iPhone 11 Pro Max | iPhone 11

Etui X-Doria Defense Tactical

Jest to nowa propozycja marki X-Doria. Obudowa powstała specjalnie dla najnowszych urządzeń od Apple. Pancerna konstrukcja jest w stanie znieść upadek z wysokości 3 metrów. Dzięki temu Twój iPhone będzie bezpieczny w każdej sytuacji. Obudowa jest kompatybilna z ładowaniem bezprzewodowym oraz Apple Pay.

Etui X-Doria Defense Tactical

Etui X-Doria Defense Tactical

Etui UAG Pathfinder

Tej obudowy nie mogło zabraknąć w naszym zestawieniu. Pathfinder to klasyk pancernych etui. Jego najważniejsze cechy to: certyfikat militarny potwierdzający to, że obudowa jest odporna na upadki. Solidne narożniki oraz ranty uniesione ponad wyświetlacz chronią telefon podczas upadków oraz osłaniają ekran. Warto zaznaczyć, że mimo masywnej konstrukcji UAG Pathfinder jest bardzo lekki!

Pancerna obudowa Uag Pathfinder

Pancerna obudowa Uag Pathfinder

Etui X-Doria Defense LUX

To etui zasługuje na szczególną uwagę. Jest to swoiste połączenie elegancji i bezpieczeństwa. Defense LUX to skórzane etui z ramką wykonaną z anodyzowanego aluminium.  Takie połączenie materiałów daje ekskluzywny i bezpieczny produkt. Obudowa jest odporna na upadki z wysokości 3 metrów. X-Doria Defense LUX to etui dla prawdziwych mężczyzn.
Dla tych z Panów, którzy cenią sobie sportowe zacięcie dostępne jest wersja carbonowa (zamiast skóry).

Etui X-Doria Defense Lux

Etui X-Doria Defense Lux


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.