Podoba Ci się? :)

KONIEC Z ŻÓŁKNĄCYM ETUI - SPECK PRESIDIO CLEAR!

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 09.10.2017

Kto z nas nie marzy o tym, aby przezroczyste etui po kilku tygodniach użytkowania cały czas było idealnie przejrzyste a nie zażółcone..? Chyba każdy! Szczerze mówiąc, ja jeszcze do niedawna unikałem przezroczystych kejsów właśnie z tego względu, że po kilku tygodniach (czasami nawet dniach!) użytkowania obudowa wyglądała nieestetycznie… Jak swoje usprawiedliwienie mogę napisać, iż były to (odległe) czasy ;), gdy obudowy zamawiałem z… Chin. Sądziłem, że będę miał coś fajnego i niedrogo… Mój błąd! Koniec końców i tak musiałem wydać pieniądze na nowe etui, bo te zażółcenia mnie po prostu irytowały! Jak to się mówi: chytry traci dwa razy (albo i trzy, bo do kosztów trzeba dodać dłuuuugi czas oczekiwania).

Jeżeli Wy także macie dość żółknących etui to mamy coś dla Was. Jeden z amerykańskich producentów, o którym już pisaliśmy – SPECK wyprodukował przezroczyste etui, które jest odporne na promienie UV.  Producent gwarantuje że obudowa nie zżółknie. Poza tym bardzo istotnym faktem Speck Presidio Clear oferuje o wiele więcej. W kwestii samej estetyki cenne jest to, że etui posiada specjalną powłokę, która chroni etui przed zarysowaniami powstającymi podczas zwykłego używania.
Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, Speck może pochwalić się opatentowanym systemem IMPACTIUM, który chroni telefon podczas upadku. Specjalny rant chroniący ekran minimalizuje możliwość jego uszkodzenia w przypadku upadku smartfona wyświetlaczem do dołu.

Speck Presidio Clear to idealne etui, które zapewnia ochronę telefonu i zachowuje świetny wygląd przez długi czas. Presidio Clear dostępne jest do telefonów:  iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 oraz Samsung Galaxy S8 i Samsung Galaxy S8 Plus.


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.