Podoba Ci się? :)

Kwiaty i marmur… Etui do iPhone SE / 8 /7

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 22.11.2020

Marka Crong przygotowała specjalną kolekcję etui skierowaną do kobiet. Ta seria to prawdziwa klasyka, która zawsze się sprawdza! Wiecznie modne wzory kwiatowe oraz imitacja marmuru. Crong proponuje aż 6 wzorów (3 kwiatowe oraz 3 marmurowe).  

Etui są smukłe, lekkie i jednocześnie chronią krawędzie ekranu. Dzięki uniesionym rantom można swobodnie odkładać telefon wyświetlaczem do dołu… i podziwiać wzorzystą obudowę. 
 
Dodatkowym atutem są zabudowane przyciski funkcyjne - dzięki temu do telefonu dostaje się mniej kurzu i wygląda on estetyczniej. 
 
Etui jest elastyczne, łatwo się je zakłada oraz zdejmuje… Dzięki temu w wygodny sposób można codziennie zmieniać wzór na telefonie 😊. 
 
Ostatnią rzeczą, o której chciałbym wspomnieć jest fakt, że wszystkie etui są zaprojektowane tak, że można do nich przyczepić smycz.

3 wzory kwiatowe etui Crong Flower do iPhone SE / 8 /7

Wzór 1 – motywem przewodnim jest monstera, czyli niezwykle popularny, ale też piękny i klasyczny deseń. Całe etui utrzymane jest w delikatnych, pastelowych kolorach. Poniżej kilka zdjęć tej wersji.

Kup teraz w cenie 38 zł.

Monstera na etui do iPhone SE

Monstera na etui do iPhone SE

Wzór 2 – to dzika róża i piwonia, czyli królowe wiosennych, majowo-czerwcowych kwiatów. Obydwie rośliny są długowieczne, dlatego też zawsze będą na czasie.

Kup teraz w cenie 38 zł.

Dzika róża

Dzika róża

Wzór 3 – w tym modelu deseniem przewodnim również jest monstera. Tym razem występuje jednak w połączeniu z czerwoną lilią - etui dzięki bardzo żywym kolorom nabiera charakteru.

Kup teraz w cenie 38 zł.

Etui w kwiaty do iPhone SE / 8 /7

Etui w kwiaty do iPhone SE / 8 /7

Marmur zawsze w cenie! Crong Marble do iPhone SE / 8 / 7

Producent oferuje nam 3 wersje kolorystycznemarmur biały, czarny oraz różowy.  

Wersja biała: jak wiadomo najbardziej luksusowo prezentuje się marmur w odcieniach bieli. Dzięki złotym pęknięciom nabiera on eleganckiego charakteru i nawiązuje do włoskiej Carrary. 

Kup teraz w cenie 38 zł.

Biały marmur

Biały marmur

Wersja czarna: klasa sama w sobie oraz niezwykła uniwersalność. Białe użylenia dodają ciekawego charakteru.  

Kup teraz w cenie 38 zł.

Czarny marmur

Czarny marmur

Wersja różowa to wariacja na temat marmuru Rosa Portogallo – dla wszystkich fanek tego kobiecego koloru.

Kup teraz w cenie 38 zł. 
 

Różowy marmur

Różowy marmur

Szkło ochronne na ekran – prosty sposób montażu. Crong 3D Armour Glass do iPhone SE / 8 / 7

Dopełnieniem bezpieczeństwa naszego smartfona jest naklejenie szkła na ekran. Crong fantastycznie zadbał o kobiety przygotowując bardzo fajne wzorzyste etui. Firma nie zapomniała jednak o ochronie ekranu. Propozycją jest szkło hartowane o twardości 9H o nazwie 3D Armour Glass. Niby zwykłe szkło, a jednak nie. Co w nim takiego wyjątkowego? Montaż! W zestawie ze szkłem dostajemy specjalną ramkę, dzięki której z naklejeniem tego szkła poradzi sobie każdy. Zapewniam Was, że nie ma prostszego sposobu na naklejenie szybki 😊. 

Kup teraz w cenie 58 zł.

Szkło ochronne do iPhone SE

Szkło ochronne do iPhone SE


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.