Podoba Ci się? :)

Marki w naszym sklepie - Bewood

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 15.06.2017

Tak jak pisaliśmy wcześniej: starannie dobieramy marki, których produkty sprzedajemy. Do naszej oferty dodaliśmy obudowy nowego producenta. Jest to Bewood.
Przede wszystkim urzekł nas pomysł, jakość wykonania oraz fakt, iż jest to polska marka.

Etui Bewood do iPhone 7

Etui Bewood do iPhone 7

Bewood to największy europejski producent drewnianych etui do telefonów. Marka powstała we wrześniu 2014r. W swojej ofercie posiada dopracowane w każdym calu drewniane akcesoria do urządzeń mobilnych produkowane z drewna polskiego (dąb, orzech) ale także takiego z dalekich zakątków naszego globu (palisander, bambus, wenge, heban, sapele oraz drewno tekowe).  

Drewno jest wysokogatunkowym materiałem, z którego można stworzyć bardzo eleganckie produkty, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Etui powstają przez połączenie drewna oraz przyjemnego w dotyku matowego poliwęglanu. Razem tworzą unikalne a jednocześnie stylowe i wytrzymałe połączenie. Etui można spersonalizować wybraną przez klienta grafiką. W dzisiejszych czasach jest to ogromnym plusem i dużym ukłonem w stronę kupujących. Jak zapewniają producenci: nie ma dla nich rzeczy niemożliwych i potrafią spełnić życzenia swoich klientów.

Drewniane etui Bewood do iPhone 7

Drewniane etui Bewood do iPhone 7

Marka Bewood powstała w wyniku przyjaźni i pasji jej właścicieli. Takie same życiowe priorytety i wartości pozwalają im w sposób harmonijny i spójny rozwijać firmę. Ludzie są głównym filarem marki Bewood a każdy klient traktowany jest indywidualnie. Bewood bowiem to perfekcja w każdym calu.

Producenci zapewniają o ciągłym rozwoju firmy i nowych pomysłach, którymi na pewno zaskoczą nas w przyszłości.

Ręcznie robione drewniane etui do telefonu

Ręcznie robione drewniane etui do telefonu

Zobaczcie, co Bewood przygotował dla Waszych smartfonów. W naszej ofercie znajdziecie etui z drewna do takich telefonów, jak iPhone, Samsung czy Huawei.


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.