Podoba Ci się? :)

Marki w naszym sklepie – iDeal of Sweden

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 14.11.2017

iDeal to marka, która powstała w Szwecji w 2013 roku. Firma od samego początku ukierunkowana jest na modę. Jej celem jest tworzenie innowacyjnych, oryginalnych produktów ściśle związanych z trendami i takich, które będą praktyczne w codziennym użytkowaniu. Wszystkie projekty powstają w Szwecji w oparciu o najnowsze nurty. Jednym słowem to moda jest inspiracją dla twórców marki iDeal.

Etui iDeal of Sweden

Etui iDeal of Sweden

Jakość

iDeal to produkty wykonane perfekcyjnie, z dbałością o każdy szczegół. Dobór użytych materiałów jest ściśle kontrolowany. Marka dba również o środowisko troszcząc się o to, aby wszystkie komponenty potrzebne do wyprodukowania etui, portfeli czy kabli były zgodne z europejskimi normami. To wszystko po to, aby produkt, który otrzyma klient był perfekcyjny w każdym calu.

Portfel iDeal of Sweden

Portfel iDeal of Sweden

Design

Wyroby, które otrzymujemy to perfekcyjne połączenie designu i użyteczności. Sami projektanci mówią o produktach, że nie tylko muszą być one piękne i użyteczne, ale także ich forma musi harmonizować z funkcjonalnością.

Etui iDeal of Sweden - Antique Roses

Etui iDeal of Sweden - Antique Roses

Etui iDeal of Sweden - Carrara Gold

Etui iDeal of Sweden - Carrara Gold

Funkcjonalność

Telefon to najczęściej używane narzędzie w codziennym życiu wielu ludzi. iDeal wprowadza użyteczne i sprytne rozwiązania. Przykładu nie trzeba szukać długo: etui z serii fashion wyposażone są w magnes, dzięki któremu idealnie trzymają się w specjalnie zaprojektowanych i kompatybilnych z tymi obudowami portfelach.

Etui iDeal of Sweden - Port Laurent Marble

Etui iDeal of Sweden - Port Laurent Marble

Podsumowując: iDeal to piękne i idealnie wykonane akcesoria do telefonów komórkowych. Bogactwo wzorów i kolorów to gwarancja tego, że każda wielbicielka lub wielbiciel mody znajdzie coś dla siebie.


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.