Podoba Ci się? :)

Marki w naszym sklepie - Moshi

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 02.08.2017

Moshi – kolejna ciekawa marka w naszym sklepie. Firma powstała w 2005 roku w USA z inicjatywy małej grupy naukowców, inżynierów i projektantów. Chcieli oni jednego: przenieść piękno do świata elektroniki. Według nas udało im się to w 100%. Tworzą bowiem niezwykłe produkty, które uatrakcyjniają sprzęt mobilny. Oprócz tego, że Moshi produkuje piękne rzeczy, są one również doskonałej jakości. Jak sami przyznają tworzą produkty najlepszej klasy dla wszystkich aspektów życia swoich odbiorców. Używają materiałów najwyższej jakości, posiadają unikalne patenty oraz, co najważniejsze, starają się naśladować sposób myślenia swoich odbiorców tak, aby tworzyć produkty odpowiadające im w 100%. Wszystko to sprawia, że akcesoria i elektronika Moshi posiada „maksymalną jakość” a jednocześnie wszystkie produkty są proste i wyrafinowane.

Polityka tworzenia nowych produktów przez Moshi opiera się na następujących elementach: po pierwsze należy znaleźć rozwiązanie problemu. Następnie zastosować zasadę „Think big, build small” („Myśl przyszłościowo, twórz prosto). Kolejny etap to użycie najlepszej jakości materiałów oraz produkcja z obowiązującym w Moshi etosem. Etyka ta dotyczy wszystkich powyższych aspektów oraz dodatkowo oznacza również ekologiczne zaangażowanie. Moshi tworzy produkty nie tylko estetyczne ale również wytrzymałe oraz wielokrotnego użytku. Jeśli tylko to możliwe do pakowania używają materiałów przetworzonych lub biodegradowalnych. W procesie produkcji stosują ekologiczne normy: California Proposition 65 z 1986 roku oraz dyrektywę RoHS z 2003 r.

Z ciekawostek: Moshi to miasto w północno-wschodniej Tanzanii a po suahilijsku moshi oznacza dym. Ciekawe, czy ta amerykańska marka ma coś wspólnego z Afryką?
Charakterystyczny hasztag dla Moshi  na IG to #mymoshilife.


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.