Podoba Ci się? :)

Marki w naszym sklepie - MUJJO

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 02.03.2018

MUJJO to niderlandzka, luksusowa marka produkująca doskonałej jakości akcesoria do telefonów i laptopów. Firma powstała w 2011 roku i zaczynała od produkcji zimowych rękawiczek, które jako jedne z pierwszych współpracowały z ekranami dotykowymi. Rękawiczki okazały się wielkim sukcesem nie tylko w Holandii, ale także na całym świecie. W związku z tym wiosną 2012 roku Mujjo ruszyło z pierwszą kolekcją tak zwanych rękawków do urządzeń Apple łączących w sobie wysokojakościową wełnę, filc oraz skórę. W akcesoriach do iPhone X użyto także wysokogatunkowej mikrofibry. Te materiały tworzą niesamowite połączenie doskonałego stylu i użyteczności.

Misją marki jest tworzenie doskonałej jakości produktów! Warto zaznaczyć, iż Mujjo wszystkie swoje akcesoria wykonuje ręcznie. Pierwszym elementem stworzenia doskonałego produktu firmowanego logo Mujjo jest pomysł a później jego idealne wykonanie. Filozofia firmy w głównej mierze opiera się na tym, aby tworzyć produkty takie, jakie designerzy sami chcieliby otrzymać. Koncepcja ta, dla wszystkich klientów Mujjo, jest gwarantem tego, że otrzymują produkt klasy premium! Firma stara się także, aby ich produkty były, jak najprostsze. Jednocześnie dba o każdy szczegół. Wszystkie detale takie, jak: szwy, oczka, pętelki czy guziki muszą być doskonale przemyślane i wykonane. Każde przeszycie jest idealnie równe i gładkie – bez odstających nitek. Mujjo stawia na klasyczne, proste w formie piękno, które jest uniwersalne i ponadczasowe! Nieprzemijający design jest sumą efektywności, estetyki oraz kompetencji w pracy z akcesoriami mobilnymi.  

Satysfakcja z tworzenia coraz lepszych, ekskluzywnych produktów bazująca na doświadczeniu i chęci ich ulepszania to jest coś, co zespół Mujjo ma zakodowane w DNA!  

Mujjo Leather Case

Mujjo Leather Case

Etui Mujjo wykonana jest z dbałością o detale!

Etui Mujjo wykonana jest z dbałością o detale!

W pokrowcach Mujjo każdy szew jest idealny!

W pokrowcach Mujjo każdy szew jest idealny!

Etui MUJJO dostępne są do telefonów:
iPhone X
iPhone 8 Plus / 7 Plus
iPhone 8 /7 
iPhone 6 Plus
iPhone 6


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.

Dostawa kurierem DPD

Szybkie płatności DotPay

płatności kartami

płatności kartami