Podoba Ci się? :)

Marki w naszym sklepie - Puro

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 01.10.2017

Puro to włoska marka która powstała w 2002 roku. Jak na Włochów przystało głównym celem, który przyświecał powstaniu marki było przeniesienie świata mody i projektowania na pole akcesoriów technologicznych. Puro od zawsze projektuje gadżety, które odzwierciedlają perfekcję włoskiego stylu w zgodzie z najnowszymi trendami. Jednocześnie to ochrona i ulepszanie produkowanych akcesoriów są głównym celem marki.

„Jakość, nowatorstwo, projektowanie”. To najważniejsze hasła włoskiego producenta. Wysokiej jakości materiały, stylowe projekty i niezwykła uwaga skierowana na akcenty łączą się w niepowtarzalny, oryginalny i łatwo rozpoznawalny styl. Puro bowiem, jak samo zapewnia, ubiera mobilną technologię we włoską, charakterystyczną stylistykę bez uszczerbku na jakości, bezpieczeństwie i nieskazitelnej ochronie.

Puro stawia na zasoby ludzkie (w końcu Włosi znani są ze swoich silnych więzów rodzinnych). Według Puro to właśnie ludzie są najważniejszym źródłem budowania marki. Produkty Puro są odzwierciedleniem chęci robienia czegoś wspólnie, jednocześnie dążąc do perfekcji. Tak, jak w prawdziwej rodzinie to człowiek znajduje się  na pierwszym planie. Dzięki temu Puro oferuje klientom to, czego szukają i potrzebują.

Puro po włosku znaczy czysty, przejrzysty. Ciekawe, może jedne z pierwszych etui były przezroczyste i stąd ta nazwa? Czy może nawiązuje ona bardziej do idealnej perfekcji produkowanych gadżetów?

W naszej ofercie znajdziecie bardzo dużo produktów Puro do takich urządzeń, jak: iPhone, Samsung, Huawei czy Sony. W szczególności są to: etui, folie i szkła ochronne, kable oraz ładowarki.


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.