Podoba Ci się? :)

Marki w naszym sklepie - Speck

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 18.07.2017

Historia marki rozpoczęła się w 2001 roku. Firma mieści się w znanej kalifornijskiej Dolinie Krzemowej. Mając siedzibę ‘obok’ Apple, Facebooka, Intela czy San Discu  nie mogło być inaczej, jak tylko odnieść sukces. Marka powstała przez skrzyżowanie designu i technologii inspirując twórców do tworzenia mistrzowsko zaprojektowanych produktów.

Speck oferuje produkty najwyżej jakości

Amerykańska firma Speck produkuje niepowtarzalne produkty do telefonów, smartfonów, tabletów, laptopów i zegarków. W ofercie znajdziemy również torby i plecaki.

Główne motto Speck’a to: tworzenie wyjątkowych produktów zaprojektowanych tak, aby mieć wpływ na to, co dzieje się w świecie akcesoriów GSM. Dlatego Speck tworzy produkty, które doskonale chronią sprzęt, ale także świetnie się prezentują. Szeroki wybór etui od tych ultra cienkich po takie z certyfikatami wojskowymi to możliwość wyboru odpowiedniego produktu dla każdego i ochrona sprzętu, na którym zależy klientom Speck'a. 

Główną zadanie jakie stawia przed sobą marka to 'ochrona bez kompromisów'. Speck daje swoim klientom optymalną ochronę a zarazem wszystko inne: piękny wygląd, elegancką linię oraz doskonałe detale.

Ta kalifornijska marka jest dumna z tego, że potrafi doskonale przenieść pomysły udoskonalania produktów do życia codziennego, w taki sposób, iż nie tylko idealnie pasują one do urządzeń, ale także do sposobu życia klientów. Speck wierzy bowiem, że doskonałość tworzą detale. Dlatego też tworzy produkty, które umożliwiają klientom nie tylko podróżowanie i bezproblemowe korzystanie z urządzeń ale także pozwalają cieszyć się sprzętem mobilnym na co dzień.  

O wysokiej jakości produktów Speck świadczą liczne nagrody, które otrzymali za swoje produkty. Interesujące jest to, że od chwili powstania iPhone 3G marka Speck każdego roku wyróżniana jest w konkursie iLounge's iPhone Case of the Year. W 2016 roku w tymże konkursie pierwsze miejsce zajęło etui Speck Presidio.

W naszej ofercie znajdziecie całą gamę produktów Speck. Między innymi etui do telefonów Samsung Galaxy S8, S8 Plus, iPhone 7 oraz 7 Plus. Dostępne są również paski do Apple Watch, pokrowce na najnowsze iPad Pro 9,7 oraz iPad Pro 10,5 i obudowy na komputery Macbook, MacBook Pro, MacBook Air.


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.