Podoba Ci się? :)

Moshi iVisor AG – prosty sposób na matowy ekran iPada i MacBooka

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 02.10.2019

W końcu zawitała do nas piękna pogoda! Super! Ale co zrobić, jeśli chcemy popracować na tarasie lub balkonie, spotkać się z klientem na kawie „na mieście”, pokazać znajomemu fotki z ostatniego grilla lub obejrzeć najnowszy teledysk? Intensywne promienie słońca skutecznie mogą udaremnić nasze chęci i zamiary… Z pomocą przychodzi matowa folia ochronna na ekran z powłoką anti-glare iVisor AG od Moshi.

Cechy wyróżniające folię iVisor AG Moshi od innych dostępnych na rynku

Folia iVisor pozwala na zachowanie bardzo dobrej przejrzystości i jasności obrazu wyświetlanego na wyświetlaczu niezależnie od tego, w jakich warunkach oświetleniowych się znajdujemy. Jest to ważne w przypadku, gdy używamy iPada lub MacBooka na dworze. Powłoka anti-glare minimalizuje odbicia padających na ekran promieni słonecznych oraz rozprasza światło, które pada na wyświetlacz/ekran/monitor. Nie tworzy się wtedy tak zwany ‘efekt lustra’ – obraz staje się wyraźniejszy, dzięki czemu nasze oczy nie męczą się tak szybko a na ekranie widzimy to, co chcemy na nim zobaczyć a nie własne odbicie.
Dodatkową zaletą folii jest to, że w każdej chwili możemy ją zdjąć, umyć pod bieżącą wodą i ponownie założyć!

Moshi iVisor AG - doskonała ochrona ekranu

Moshi iVisor AG - doskonała ochrona ekranu

Folię Moshi można umyć i użyć ponownie!

Folię Moshi można umyć i użyć ponownie!

Do jakiego sprzętu dostępne są folie iVisor?

Folie iVisor dostępne są do sprzętu Apple. MacBooki oraz iPady pokryte są taflą błyszczącego szkła, która sprawia, że odbijają one promienie słoneczne przez co nasze oczy męczą się wytężając wzrok, aby dojrzeć to co jest na ekranie (a nie nasze odbicie). Naklejając na nie folię anti-glare iVosor AG Moshi w jednej chwili zmieniamy naszego iPada lub MacBooka w urządzenie, na którym praca „pod chmurką” i „na mieście” będzie przyjemnością a nie udręką 😊.

Jeżeli lubicie pracować na świeżym powietrzu to matowa folia od Moshi jest dla Was!

Folia Moshi iVisor Ag jest idealnie dopasowana do urządzenia!

Folia Moshi iVisor Ag jest idealnie dopasowana do urządzenia!


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.