Podoba Ci się? :)

Nasza opinia o: Etui Benks Magic Lollipop 0.4mm

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 27.09.2017

Do tej pory większość naszych opinii dotyczyła etui z certyfikatem militarnym, czyli takich, które oprócz tego, że świetnie chronią telefon, powiększają także jego gabaryty. Zamontowanie takiego pokrowca zwiększa szanse na to, że nasz telefon wyjdzie cało z opresji, jednak nie wszystkim odpowiada wielkość takich kejsów. Część z Was po prostu nie lubi „dużych” etui i ceni sobie lekkość i smukłość.

Bardzo chcemy, aby każdy z naszych klientów znalazł na naszym blogu coś intersującego dla siebie. Dlatego też tym razem na warsztat wzięliśmy etui typu slim, a dokładnie Bansk Magic Lollipop.

Opis produktu

Etui wykonane jest ze skompresowanego poliwęglanu. Dzięki temu jest naprawdę cienkie i elastyczne. Jego grubość to zaledwie 0.4mm!

Otwarcie powiem, że pierwsze godziny z tym etui wypełnione były niezłym stresem. Zmiana z pancernego kejsa na coś tak cienkiego (0,4mm) przyprawiała mnie o dreszcze. Tak, jestem autentycznym fanem dużych, topornych etui.

0,4mm grubości - etui Banks Magic Lollipop

0,4mm grubości - etui Banks Magic Lollipop

iPhone 7 z nałożonym etui Benks Magic Lollipop

iPhone 7 z nałożonym etui Benks Magic Lollipop

Etui Banks Magic Lollipop

Etui Banks Magic Lollipop

Po kilkunastu godzinach od zamontowania na iPhonie 7 etui Banks Magic Lollipop zacząłem się przyzwyczajać. Jak widać wybrałem kolor czerwony. Etui jest wykończone w macie i pięknie zgrywa się z matową folią na ekranie. Naklejona folia to Moshi iVisor AG – fajna sprawa dla fanów Kindla, ponieważ tak, jak na nim ekran telefonu jest matowy.

Etui jest idealnie dopasowane do telefonu. Wszystkie otwory wycięte są w perfekcyjny sposób. Przyciski w telefonie nie są osłonięte. Właśnie po to, aby zachować smukły kształt smartfona.

Z tyłu zobaczymy bardzo fajnie zaprojektowane wycięcie na aparat. Fajne, bo nie jest to wielki otwór obejmujący obiektyw oraz lampę, a jedynie dwa niewielkie otworki. Wysunięty obiektyw telefonu jest cały osłonięty. Na dole obudowy znajduje się logo marki Benks.

Etui wykończone jest w macie. Powierzchnia jest delikatnie chropowata, wykonana z uretanu. Rozwiązanie to jest gwarancją utrzymania dobrego wyglądu etui przez długi czas. Na takiej powierzchni nie widać bowiem odcisków palców oraz rys powstających podczas odkładania telefonu na twarde powierzchnie.

Podsumowanie

Etui idealnie dopasowuje się do telefonu, jest fantastycznie zaprojektowane i wykonane. Fakt faktem chroni telefon tylko przed zwykłymi zarysowaniami plecków podczas odkładania telefonu, ale fani SLIM CASE powinni być zachwyceni.

Banks Magic Lollipop 0,4mm dostępny jest do telefonów: iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy 8+, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S7 Edge, oraz Huawei P10 I Huawei P10 Plus.


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.