Podoba Ci się? :)

Nasza opinia o: etui Catalyst Impact Protection Case do iPhone 8/7

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 02.08.2018

Tym razem wybraliśmy do zaopiniowania etui marki Catalyst – model Impact Protection Case. Ta obudowa ma kilka cech, które nas zainteresowały i dlatego postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej temu kejsowi.

Pierwsze, co rzuca się w oczy to kolorystyka wybranego przez nas modelu. Dość krzykliwa, ale właśnie taka miała być. W końcu są wakacje i jest to miły akcent podkreślający letni luz 😊.

Wybrana przez nas wersja kolorystyczna nazywa się Blueridge/Sunset. Dostępne są również inne kolory: Army Green/Black, Coral/Black, Stealth Black. 

Czy etui Catalyst Impact Protection Case dobrze zabezpiecza iPhone 8/7?

Podstawową zaletą każdego dobrego etui jest zapewnienie bezpieczeństwa urządzeniu. W tym względzie Catalyst spisuje się świetnie. Etui posiada certyfikat militarny MIL-STD 810G. Producent zapewnia, że etui wytrzyma upadek z wysokości nawet 3 metrów. Co ciekawe przy tej informacji znajduje się mała gwiazdka 😉. Nie lubimy małych gwiazdek, szczególnie w umowach kredytowych 😉, ale spokojnie. W tym przypadku chodzi tylko o to, że podczas drop testów telefon w etui upadał z dużej wysokości na róg obudowy.

Catalyst Impact Protection Case w kolorze niebiesko-pomarańczowym.

Catalyst Impact Protection Case w kolorze niebiesko-pomarańczowym.

Catalyst Impact Protection Case

Catalyst Impact Protection Case

Tak dużą wytrzymałość etui zapewnia Impact Truss System, który został zaprojektowany przez firmę Catalyst. Działa on, jak poduszka powietrzna i w bardzo dobry sposób rozprasza siłę uderzenia podczas upadku.

Kolejną istotną cechą, która przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa jest uniesiony ponad ekran rant. Dzięki temu rozwiązaniu możemy swobodnie odkładać telefon ekranem do dołu bez obawy o zarysowanie wyświetlacza.

Materiał zewnętrzny użyty w tej konstrukcji ma właściwości antypoślizgowe i idealnie trzyma się w dłoni. Nie ma obawy, że smartfon wyśliźnie się z ręki.

W opakowaniu znajdziecie również smycz, którą można przyczepić do etui i założyć na nadgarstek. Dzięki temu telefon będzie jeszcze bezpieczniejszy.

Ostatnią rzeczą, o której chciałbym wspomnieć w tej części, jest przycisk do wyciszania telefonu. W przypadku Catalyst Impact Protect Case  do iPhone 8/7 jest to dość osobliwe rozwiązanie, w którym do ściszania smartfona mamy… pokrętło 😊. Działa ono sprawnie i szybko! Każdy, kto bierze do rąk nasze testowe etui mimo woli przekręca ten osobliwy przełącznik, żeby sprawdzić, jak działa. Zwróćcie uwagę, że w większości etui przycisk wyciszania ukryty jest w wycięciu, w którym niestety zwykle zbiera się kurz i brud. W przypadku Catalyst Impact Case nie ma tego nieestetycznego problemu.

Etui Catalyst Impact Protection Case posiada charakterystyczne pokrętło do wyciszania telefonu.

Etui Catalyst Impact Protection Case posiada charakterystyczne pokrętło do wyciszania telefonu.

Smukłe etui do iPhone 8/7

Etui świetnie trzyma się w dłoni a przezroczysty tył nadaje mu lekkości. Obudowa w małym stopniu zmienia gabaryty telefonu – jej grubość to 10.2 mm. Jest to naprawdę niewiele biorąc po uwagę to, jaką ochronę dostaje telefon.  

Przezroczysty tył etui od wewnętrznej strony ma mikro strukturę, dzięki której nie przykleja się do telefonu. Smartfon z założonym etui Catalyst Impact Protection Case zawsze wygląda estetycznie.

Podczas kilkutygodniowego użytkowania zauważyłem, że przezroczysta część obudowy jest bardzo odporna na zarysowania!

Catalyst Impact Protection Case

Catalyst Impact Protection Case

Najważniejsze cechy etui Catalyst Impact Protection Case:

- certyfikat militarny
- wytrzymałość na upadki nawet z 3 metrów
- podniesione krawędzie chroniące ekran
- smukły kształt
- lekka konstrukcja
- nie wyślizguje się z dłoni
- przezroczysty tył odporny na zarysowania
- kompatybilność z ładowarkami indukcyjnymi

KUP TERAZ etui Catalyst Impact Protection Case do iPhone 7/8

Zobacz z bliska etui Catalyst Impact Protection Case


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.

Dostawa kurierem DPD

Szybkie płatności DotPay

płatności kartami

płatności kartami