Podoba Ci się? :)

Nasza opinia o: etui GUESS 4G Charms Collection

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 02.03.2019

Kiedy kupiłyście sobie pierwszego charmsa 😊? Ja pierwszego dostałam w 2010 roku. Pamiętam jednak, że już w 2002 Mariah Carey wydała płytę „Charmbracelet”, którą promował teledysk „Trough The Rain”, w którym taka bransoletka miała bardzo jednoznaczny przekaz. Do czego dążę 😊? Do tego, że charmsy są modne już 17 lat, a więc świadczy to o ich uniwersalności. Ja, po 9 latach od pierwszego zakupu, sprawiłam sobie kolejnego charmsa – tym razem występuje on w roli zawieszki do etui. I to nie byle jakiej, bowiem jest to charakterystyczne logo GUESS z czterema połączonymi literkami G. Charms jest złoty, delikatny, nie rzuca się w oczy, ale jednak przykuwa uwagę 😊.

Guess 4G Charms Collection do iPhone 7/8 PLus

Guess 4G Charms Collection do iPhone 7/8 PLus

Jakość wykonania etui GUESS 4G Charms Collection

Plecki etui wykonane są z materiału nawiązującego do skóry saffiano wykorzystywanej przez znane domy mody w swoich kolekcjach. Na całym świecie znane są torebki z tego rodzaju skóry sygnowane logo Prada czy Michael Kors.

Materiał ten jest niezwykle elegancki a do tego bardzo wytrzymały: nie zaciąga się, nie strzępi, trudniej osiada na nim brud. A gdy ulegnie zabrudzeniu wystarczy mokrą szmatką lekko nasączoną płynem przetrzeć przybrudzone miejsce i po krzyku.  

Użytkowanie etui GUESS 4G Charms Collection

Ja wybrałam model w kolorze brązowym. Plecki utrzymane są w tonacji brązowej a charakterystyczne logo czterech złącznych literek G znajdujących się w kilkunastu rombach występują w ciemniejszej tonacji. Bumper wokół obudowy ma kolor jasnego złota. Zawieszka znajdująca się na łańcuszku również jest koloru złotego. Dostępna jest także wersja ciemnoszara GUESS 4G Charms Collection oraz wersja z klapką, typu portfel do iPhone X.

Etui GUESS 4G Charms Collection osłania tył, boki oraz przyciski telefonu nie zaburzając jego funkcjonalności. Obudowa jest smukła, nie powiększa gabarytów telefonu. Jeśli nie używamy szkła lekko wystaje ponad ekran osłaniając wyświetlacz podczas odkładania go pleckami do góry. Złoty bumper dookoła nie wyciera się. Otwory głośników, wejścia jack i wyciszania telefonu są precyzyjnie wycięte natomiast przyciski głośności i wybudzania są osłonięte i działają bez zarzutu.

Guess 4G Charms Collection

Guess 4G Charms Collection

Guess 4G Charms Collection

Guess 4G Charms Collection

Etui GUESS 4G Charms Collection dostępne jest do telefonów:

iPhone 7/8, iPhone 7/8 Plus, iPhone Xs Max, iPhone Xs/X, iPhone Xr.

Słuchawki Sygnowane logiem Guess do kompletu

W naszej ofercie znajdziecie również słuchawki douszne z logiem marki Guess. Taki gadżet może być świetnym dopełnieniem stylizacji. To co istotne słuchawki, poza tym że dobrze wyglądają, to charakteryzują się dobrymi parametrami – zostały wyposażone w inteligentny system redukcji szumów.
Słuchawki są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w wejście mini jack 3,5 mm. Aby skorzystać z tych słuchawek w urządzeniach Apple konieczna jest przejściówka z lightning na mini jack (wyjątek stanowi iPhone 6 i 6 Plus w którym znajduje się gniazdo mini jack).

Eleganckie opakowanie słuchawek Guess

Eleganckie opakowanie słuchawek Guess

Słuchawki Guess

Słuchawki Guess

Słuchawki Guess z wtyczką mini jack

Słuchawki Guess z wtyczką mini jack


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.