Podoba Ci się? :)

Nasza opinia o: Etui Nordic Elements Saeson Idun (Dark Brown) [iPhone 8/7]

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 21.11.2018

Postanowiłam napisać opinię o etui Nordic Elements Season Idun. Zrobiłam sobie kawkę, więc mówię: a luknę jeszcze na IG – wiadomo :D. Jednak, gdy jako pierwszy wyświetlił mi się post Ikea odłożyłam telefon przyjmując to za znak i usiadłam przed komputerem 😊.

Tym, którzy jeszcze nie wiedzą spieszę z wyjaśnieniem, że Nordic Elements to duński producent etui do smartfonów Apple. Od czasu, gdy zobaczyłam ich obudowy od razu skojarzyły mi się z produktami IKEA (minimalizm, nowoczesność i klasyka w jednym) dlatego taki sygnał z IG przyjęłam na poważnie 😊.

Opakowanie

Nordic Elements stawia na minimalizm – to się chwali. Nie otrzymujemy kartonowego pudełka z okienkiem tylko wypełnienie imitujące atrapę telefonu, na którą nałożona jest wybrana przez nas obudowa – fajny pomysł.

Minimalizm w każdym calu - opakowanie etui Nordic Elements

Minimalizm w każdym calu - opakowanie etui Nordic Elements

Wykonanie etui Season Idun

Nordic Elements stawia na jakość oraz minimalizm – do produkcji swoich akcesoriów używa wysokogatunkowych materiałów duńskiej firmy Gabriel zaopatrującej producentów ekskluzywnych mebli tapicerowanych. Dlatego możemy być pewni, że materiały te są piękne, ale również wytrzymałe i odporne. Ja upatrzyłam sobie wzór w tak zwaną pepitkę Go Check and Go Couture – wiadomo haut couture to moje drugie imię 😊. Kolor, jaki wybrałam to Dark Brown – jest to naprawdę bardzo, bardzo ciemny brązowy wpadający w czarny (dopiero gdy przyjrzymy się czarnemu bumperowi widzimy różnicę w jego kolorze i barwie materiału).

Etui doskonale przylega do telefonu a precyzyjne wycięcia sprawiają, że obudowa jest smukła i delikatna.

Poliwęglanowy bumper dookoła zapewnia pewny i bezpieczny chwyt telefonu w dłoni a dzięki temu, że lekko wystaje ponad ekran możemy odkładać telefon wyświetlaczem do dołu nie obawiając się o jego porysowanie.

Na dole, pośrodku plecków znajduje się złota aluminiowa blaszka z drukowanym napisem ELEMENTS, która dodaje obudowie eleganckiego charakteru.

Etui Nordic Elements Season Idun do iPhone 8/7

Etui Nordic Elements Season Idun do iPhone 8/7

Etui Nordic Elements Season Idun do iPhone 8/7

Etui Nordic Elements Season Idun do iPhone 8/7

Użytkowanie etui Season Idun

Obudowy używam od około miesiąca. Dzięki temu, że pepitka nie jest śnieżnobiała w ogóle nie widać na niej plamek, zabrudzeń ani śladów po palcach (oczywiście chodzi mi o brudnawe paluszki dzieci a nie moje 😉). Materiał nigdzie nie odstaje, nie strzępi się. No, ale w końcu, to nie byle jaki materiał.

Złoto-miedziana blaszka z logiem marki także nie jest porysowana ani przebarwiona, nie odkleja się.

Czarny bumper dookoła wygląda jak nowy – nie ma zarysowań ani odkształceń – nawet po upadku na nierówne betonowe podłoże z licznymi kamyczkami.

Podsumowując Nordic Elements to porządne i perfekcyjnie wykonane etui dla tych, którzy nie chcą, aby założona obudowa powiększała gabaryty telefonu. Mój iPhone 7 w tym kejsie idealnie leży w dłoni. W przypadku dużo większego iPhone Xr miałam wrażenie, że chwyt nie jest już taki pewny – ale to pewnie przez gabaryty smartfona.

Nordic Elements specjalizuje się w produkcji etui do wszystkich modeli telefonów Apple. W ich kolekcji znajdziecie sporo ciekawych wzorów. Zobaczcie je wszystkie klikając tutaj.

Chciałabym również zwrócić uwagę na bardzo istotną rzecz. Ceny etui Nordic Elements zaczynają się od 87 zł 😊. To lubimy!


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.