Podoba Ci się? :)

Nasza opinia o: etui Obliq Naked Shield do iPhone X

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 02.09.2018

Tym razem wybraliśmy przezroczyste etui o czarnym zabarwieniu. Wielu z Was lubi przezroczyste kejsy, bo nie ingerują one w wygląd telefonu. Faktycznie coś w tym jest i właśnie dlatego sprawdziliśmy, jak spisuje się Obliq Naked Shield zamontowany na czarnym iPhone X.

Zobaczcie jak wygląda etui Obliq Naked Shield przeznaczone do iPhone X

iPhone X w przezroczystej obudowie Obliq Naked Shield

Na samym początku należy zaznaczyć, że nie jest to etui typu slim. Jest to produkt, który ma za zadanie ochronić urządzenie podczas ewentualnych nieprzewidzianych sytuacji. Producent użył technologii Air Spring dzięki której podczas upadku telefon jest dobrze amortyzowany - a właśnie jeżeli zależy nam na dobrej ochronie ważne jest to, aby etui było zaprojektowane tak, aby mogło amortyzować ewentualne upadki.

Obudowa wykona jest z dwóch rodzajów materiałów. Boki obudowy wykonane są z elastycznego TPU, a tył z twardego PC. Takie połączenie sprawia, że konstrukcja jest sztywna i gwarantuje, że telefon nie wypadnie z etui podczas upadku.

Design etui Obliq Naked Shield powoduje, że nie jest to zwykłe nudne przezroczyste etui. Nie ingeruje jednak ono nadmiernie w wygląd telefonu jednocześnie zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa.

Obliq Naked Shield - etui do iPhone X

Obliq Naked Shield - etui do iPhone X

Codzienna ochrona iPhone X

Boki etui wystają ponad ekran, dzięki temu odkładając telefon ekranem do dołu na płaskiej powierzchni możemy być spokojni – ekran nie porysuje się.

Tylna część obudowy wykonana z PC również skonstruowana jest w taki sposób, aby nie rysowała się podczas odkładania telefonu ekranem do góry. Cztery delikatnie wystające narożniki pozostawiają minimalną przestrzeń między etui a powierzchnią, na którą odkładamy telefon. To rozwiązanie zapobiega nieestetycznemu porysowaniu tylnej część etui.

Dzięki bocznym krawędziom wykonanym z TPU obudowa idealnie trzyma się w dłoni i nie wyślizguje się.

Dla niektórych użytkowników, ceniących sobie bezpieczeństwo i wygodę etui ma jeszcze jedną dodatkową funkcję – można do niego doczepić smycz i zawiesić telefon na szyi.

Obliq Naked Shield z bliska

Obliq Naked Shield z bliska

Informacje dodatkowe o etui Obliq Naked Shield

Obudowa do iPhone X dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej przydymionej – idealnie nadającej się do ciemnych telefonów oraz całkowicie przezroczystej – pasującej do jasnych smartfonów.

Etui jest dostępne również do iPhone 8/7 oraz wersji Plus.


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.

Dostawa kurierem DPD

Szybkie płatności DotPay

płatności kartami

płatności kartami