Podoba Ci się? :)

Nasza opinia o: Etui Puro Aqua Winter Cover

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 06.12.2017

Kolejne etui, które testowałam to Puro Aqua Winter Cover w wersji kolorystycznej Space Grey. Gdy tylko otrzymałam je do testów od razu nagrałam snapka i pokazałam je Wam na Instagramie (@lumamobilepl). Ponieważ nawet w pudełku obudowa wyglądała świetnie musiałam szybko Wam ją pokazać! Zresztą przekonajcie się sami!

Etui Puro Aqua Winter Cover - obudowa pasuje do iPhone 8/7/6.

Etui Puro Aqua Winter Cover - obudowa pasuje do iPhone 8/7/6.

Opakowanie

Standardowo zacznę od opakowania. Kartonowe pudełko z okienkiem, ale… jednak nie takie zwykłe 😊. Kartonik bowiem także jest brokatowy a jego faktura nie jest gładka! Według mnie minusem jest to, że brokat z pudełka nie odpada, bo ja osobiście to uwielbiam – te drobinki brokatu rozsypane po podłodze, ubraniu i na rękach. Jednak większość z Was uzna pewnie ten brak bałaganu za plus 😉. Na opakowaniu znajdziemy informację do jakiego modelu telefonu pasuje dane etui – w moim przypadku: iPhone 8, iPhone 7 oraz iPhone 6. Duży plus, jeśli planujemy zmianę telefonu na lepszy model 😊.

Puro Aqua Winter Cover

Puro Aqua Winter Cover

Wykonanie i użytkowanie

Teraz konkrety według kobiety 😊. Co tu dużo pisać? Etui jest piękne, przyciągające wzrok. Sama nazwa nasuwa nam skojarzanie z zimą (Aqua Winter Cover), jednak mi osobiście poza zimą na myśl przychodzą wakacje, gdy jako nastolatka bywałam nad morzem… Gdy zobaczyłam ten spadający brokat przed oczami ukazały mi się obrazki z piasku i kolorowego płynu, jakie zawsze można było kupić jako pamiątkę dla rodziców. Pamiętacie? Gdy tylko postawiliśmy obrazek do góry nogami otrzymywaliśmy zupełnie nowy wzór 😊. Tak więc powrót do dzieciństwa gwarantowany! Jednak w tym przypadku z brokatu i świecących drobinek nie utworzy się nam żaden obrazek – chyba, że taki „andrzejkowy”, na zasadzie „co ja tutaj widzę?”.

Aqua Winter Cover do iPhone 8/7/6

Aqua Winter Cover do iPhone 8/7/6

Aqua Winter Cover do iPhone 8/7/6

Aqua Winter Cover do iPhone 8/7/6

Etui wykonane jest doskonale. Jest grubsze od standardowych kejsów, ponieważ jest podwójne (w środku, pomiędzy ściankami, znajduje się przezroczysty płyn z brokatem i innymi mieniącymi się drobinkami). Na początku dziwnie się czułam chwytając telefon do ręki, ale po kilku próbach przyzwyczaiłam się do minimalnie szerszej konstrukcji obudowy. Po dwóch tygodniach używania, gdy dokładnie przypatrzymy się (pod światło) widać dosłownie kilka delikatnych rys – ale naprawdę są one minimalne i mało widoczne. Obudowa jest przezroczysta a w zależności od tego, jaki kolor telefonu mamy jej ‘wypełnienie’ jest właśnie w takim samym odcieniu. Muszę wspomnieć, że po kilkunastu dniach użytkowania etui nie zżółkło! Duży plus, ponieważ jest to powszechny problem, gdy mamy do czynienia z niektórymi przezroczystymi kejsami! Delikatne logo (napis) Puro znajduje się z boku obudowy po lewej stronie.

Aqua Winter Cover do iPhone 8/7/6

Aqua Winter Cover do iPhone 8/7/6

Lekko uniesiona ramka chroni nasz ekran, gdy odkładamy telefon wyświetlaczem do dołu. Obudowa posiada wycięty otwór na przycisk wyciszania oraz wycięcie na złącze lightning, głośnik oraz jack w przypadku iPhone 6/6s. Przyciski odblokowywania oraz głośności są ‘obudowane’ – osobiście wolę takie rozwiązanie, ponieważ łatwiej wtedy obsługuje mi się te guziki.

Wycięcie do złącza lightning, głośnika oraz portu słuchawkowego - iPhone 6

Wycięcie do złącza lightning, głośnika oraz portu słuchawkowego - iPhone 6

Uniesiona ramka chroni ekran

Uniesiona ramka chroni ekran

Podsumowując: etui sprawdza się doskonale! Chroni telefon, wyświetlacz i przyciski a poza tym wygląda niebanalnie! Idealna gratka dla wszystkich Pań lubiących świecidełka! Polecam!

Aqua Winter Cover do iPhone 8/7/6

Aqua Winter Cover do iPhone 8/7/6


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.