Podoba Ci się? :)

Nasza opinia o: Etui Ringke Fusion do iPhone XR

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 02.10.2019

iPhone Xr robi się coraz popularniejszy ze względu na swoją spadająca cenę. Jest już lipiec 2019 i do premiery nowy telefonów z jabłkiem na pleckach coraz bliżej, więc nie ma co się dziwić że ceny spadają. Moje osobiste odczucia z użytkowania tego modelu są bardzo pozytywne i jestem zadowolony, ale nie o tym…
Kolejny test użytkowy za nami. Tym razem padło na obudowę, która spodobała mi się wizualnie i do tego jest w dość atrakcyjnej cenie. Atrakcyjnej, czyli 49zł 😊.

Pierwszy rzut oka na obudowę Ringke Fusion

Moje pierwsze wrażenie po wzięciu etui Ringke Fusion w rękę było takie: fajny, bo lekki i smukły. Po drugie ma certyfikat militarny… Ciekawe, jak się sprawdza?

Obudowa Ringke Fusion

Obudowa Ringke Fusion

Pamiętajcie, że jeśli słyszycie o tym, że etui posiada certyfikat militarny to nie zawsze musi to oznaczać, że dostaniecie toporną obudowę, tak zwaną ‘cegłę”, w którą macie zapakować swój telefon. Certyfikat wojskowy świadczy o tym, że etui przeszło test 26 upadków z wysokości minimum 1.2m i po tych próbach z urządzeniem nic się nie stało. Zapewniam Was, że istnieją obudowy z certyfikatem militarnym, które nie są toporne i ciężkie. Przykładem takiego kejsa jest Ringke Fusion – jest to lekka i smukła obudowa, która zarazem posiada certyfikat.

Wygląd Ringke Fusion do iPhone XR

To, czy się coś komuś podoba czy nie, jest sprawą indywidualną. W mojej ocenie testowany model z przyciemnianymi bokami i przezroczystym tyłem idealnie komponuje się z białym telefonem.
Czarna ramka świetnie zgrywa się z ekranem, a przezroczysty tył uwidacznia plecki telefonu.
Na rogach znajdują się wystające elementy, ale nie są one jedynie wizualną ozdobą. Unoszą one obudowę o kilka milimetrów i case nie dotyka podłoża, jeśli odłoży się telefon na plecki. Jest to kolejna zaleta. Dzięki temu tył telefonu nie porysuje się zbyt szybko i dłużej będziemy mogli cieszyć się ładnym etui. Design zdecydowanie na plus!

Codzienne użytkowanie Ringke Fusion!

Po pierwsze bezpieczeństwo! Etui Ringke Fusion ma wszystko, co powinna mieć idealna obudowa, a więc:

- certyfikat militarny
- ranty uniesione ponad ekran
- uniesione narożniki, aby nie rysowały się plecki
- otwór na smycz do nadgarstka lub na szyję (jak kto lubi) 😊
- przypalane boki (nie zżółkną)
- dobrze osłoniętą tylną kamerę

Ranty uniesione ponad ekran - Ringke Fusion do iPhone XR

Ranty uniesione ponad ekran - Ringke Fusion do iPhone XR

Etui Ringke Fusion

Etui Ringke Fusion

Bardzo dobrze zabezpieczona tylna kamera

Bardzo dobrze zabezpieczona tylna kamera

Ringke Fusion z przyciemnionymi krawędziami

Ringke Fusion z przyciemnionymi krawędziami

Sama świadomość wszystkich tych cech wymienionych powyżej daje poczucie bezpieczeństwa.
Używałem tej obudowy przez 3 tygodnie i jestem bardzo zadowolony. Świetnie leży w dłoni, nie wyślizguje się z niej. Obudowa jest lekka, nie powiększa telefonu i dobrze się prezentuje wizualnie.

Ringke Fusion - przezroczyste etui, które zapewni bezpieczeństwo Twojego smartfona

Zachęcam Was do posłuchania kilku słów o tej obudowie!

Ringke Fusion dostępne jest do wielu telefonów: iPhone, Samsung oraz Huawei. Poszukaj etui dla Siebie!

Pamiętajcie, aby mieć pełną ochronę urządzenia warto nakleić na ekran szkło hartowane!


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.