Podoba Ci się? :)

Nasza opinia o: GUESS Studs and Sparkles Book

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 08.04.2018

Zacznę od tego, że od zawsze chciałam mieć etui z klapką. Precyzując: serce chciało, ale rozum podpowiadał: „Dziewczyno! Przecież to jest takie niepraktyczne!” Fakt, telefon się nie porysuje, ale przecież ciągłe odsłanianie tej klapki, żeby skorzystać z telefonu, nie mówiąc już o ‘dyndaniu’ podczas rozmowy może doprowadzić do białej gorączki.
A jednak! Serce znowu miało rację! Klapka w ogóle nie przeszkadza w użytkowaniu telefonu (nawet podczas rozmowy) a plusem jest właśnie to, że doskonale chroni przód smartfona przed zarysowaniami, które mogą powstać podczas noszenia w damskiej, zawsze pełnej, torebce!  

GUESS Studs and Sparkles Book do iPhone 6/7/8

GUESS Studs and Sparkles Book do iPhone 6/7/8

Przyznam się Wam, że zawsze obawiałam się także etui pokrytych ekologiczną skórą. Byłam pewna, że bardzo szybko porysują się, powstaną zadrapania i nieestetyczne przetarcia! Z czystym sumieniem mogę napisać, że po ponad 3 tygodniach użytkowania etui GUESS Studs and Sparles nic takiego nie miało miejsca! Etui jest idealnie czyste, bez zadrapań, przebarwień czy otarć! Żadna niteczka nie odstaje a wszystkie ‘ćwieki’ są na miejscu! Napis GUESS też pozostał bez zarzutu! Tył obudowy, dzięki temu, że jest przezroczysty nie zaburza estetyki telefonu. Po trzech tygodniach użytkowania widać na nim niewielkie ryski. Miejsce otwierania klapki także nie uległo uszkodzeniu czy naderwaniu!

Informacja na opakowaniu sugeruje, że obudowa przeznaczona jest do iPhone 8, ale doskonale sprawdza się także na mojej szóstce! Otwór na aparat i lampę błyskową jest tak wyprofilowany, że nie ma żadnego problemu przy robieniu zdjęć iPhone 6. Poza tym wszystkie wycięcia także skrojone są pod iPhone 6, łącznie z wejściem na słuchawki.

Na telefonie mam założone szkło, więc obudowa nie wystaje ponad ekran (ale przecież klapka znakomicie go chroni).

Ja używałam obudowy typu portfel – GUESS Studs and Sparkles Book. Jednak dostępna jest także wersja zwykła tego etui – bez miejsca na karty. A ja przyznaję otwarcie, że do takiego wynalazku (kieszonki na dokumenty) jeszcze nie dojrzałam i w przegródce nosiłam tylko wizytówkę 😉. Torebkę z portfelem w środku zawsze mam przy sobie a o telefonie czasami zapominam, więc karty zostawiłam na swoim miejscu, w portmonetce 😉. Nie napiszę zatem nic o tym, czy etui sprawdza się pod kątem mini portfela (Jarek podpowiada, że takie obudowy są super – a więc wierzę mu na słowo 😊).

Wycięcia tak, jak wspomniałam wcześniej są idealnie wyprofilowane także pod iPhone 6, zapewniają bezproblemowy dostęp do portów, gniazd i klawiszy funkcyjnych telefonu.

GUESS Studs and Sparkles Book z bliska

Tak prezentuje się zamknięte etui GUESS Studs and Sparkles Book

Tak prezentuje się zamknięte etui GUESS Studs and Sparkles Book

W klapce mieszczą się dwie karty

W klapce mieszczą się dwie karty

Przezroczysty tył etui GUESS Studs and Sparkles Book

Przezroczysty tył etui GUESS Studs and Sparkles Book

Na koniec zostawiam kilka słów o opakowaniu. Kartonik jest minimalistyczny z czarnym logiem GUESS z przodu. Dzięki plastikowemu okienku możemy dokładnie obejrzeć wybrane przez nas etui. Szufladka wysuwa się bez problemu dzięki czarnej pętelce. Z przodu widnieje także informacja do jakiego modelu telefonu obudowa jest przeznaczona.  Z tyłu znajdziemy kilka  informacji dotyczących obudowy. Najważniejsze to te, iż etui jest cienkie (prawda!), ochrania telefon podczas upadku (potwierdzam! – telefon zaliczył upadek – szkło nie pękło, telefon jest cały 😊) oraz to , że łatwo się zakłada (także potwierdzam!).

Mimo dosyć sceptycznego podejścia do obudowy z klapką szczerze mogę powiedzieć, że jestem na TAK!


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.

Dostawa kurierem DPD

Szybkie płatności DotPay

płatności kartami

płatności kartami