Podoba Ci się? :)

Nasza opinia o: kablu Puro Braided Lightning z certyfikatem MFi [Najlepszy kabel do iPhone]

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 20.09.2018

Kabel do ładowania czy synchronizacji danych to ważna rzecz. Niestety często bywa bagatelizowana. Musicie jednak pamiętać, że wybór złego kabla to początek kłopotów. Najważniejsze jest to, aby kabel posiadał certyfikat MFi (czyli made for iPhone/iPad/iPod). Jest to certyfikat, który dotyczy bezpieczeństwa kabli używanych z produktami Apple. Posiadanie przez producenta tej licencji jest gwarancją realizowania wysokich norm jakości i bezpieczeństwa narzuconych przez Apple.

Decydując się na kabel bez takiego certyfikatu musicie być świadomi, że może on Was zawieść w najmniej oczekiwanym momencie. Po prostu przestanie działać.

Do recenzji wybrałem kabel firmy Puro, a dokładnie Braided Lightning z certyfikatem MFi o długości 1m. Zdecydowałem się na ten kabel właśnie dlatego, że posiada certyfikat MFI, jest ładny oraz ma kilka wariantów kolorystycznych. A co okazało się po 1,5 roku użytkowania? Jest on niezwykle wytrzymały i niezawodny!

Żadnego z testowanych do tej pory produktów nie używałem tak długo przed napisaniem recenzji. Dlatego też opinia ta jest naprawdę rzetelna.

Kabel ze złączem Lightning - Puro Baraided Cabel z Certyfikatem MFi

Kabel ze złączem Lightning - Puro Baraided Cabel z Certyfikatem MFi

Kabel Puro Braided Lightning na co dzień

Tak jak napisałem wcześniej: kabla używam od 1,5 roku praktycznie codziennie. Kabel zainstalowany jest w aucie i dwa razy dziennie podpinam do niego telefon.

Po tak długim czasie da się dobrze ocenić produkt pod względem technicznym i wizualnym.

Kabel działa idealnie przez cały czas. Podłączając go do telefonu nigdy nie zobaczyłem komunikatu „to akcesorium nie jest obsługiwane” – jak to bywa w przypadku kabli bez certyfikatu MFi.

Kabel po tak długim czasie użytkowania wygląda znakomicie – cecha ta z pewnością zostanie doceniona przez estetów.
Wybrałem kolor czarny, a jak wiadomo czarny się nie brudzi 😊. W przypadku jasnych kolorów pewnie trudniej będzie zadbać o to, aby kabel był czysty, ale wybór koloru to już Wasza indywidualna sprawa.

Kabel Puro Braided + Power Bank Puro

Kabel Puro Braided + Power Bank Puro

Wytrzymała konstrukcja Puro Braided

Tak dużą wytrzymałość kabel zawdzięcza oplotowi. Jest to specjalna plecionka owinięta wokół kabla służąca jego ochronie. Dodatkową zaletą tego oplotu jest to, że kabel się nie plącze i nie skręca w niepożądany sposób. Taki oplot podnosi również walory estetyczne kabla.

Szybkie ładowanie dzięki Puro Braided Cabel

Opisywany przeze mnie kabel gwarantuje szybkie ładowanie dzięki wykorzystanej technologii PURO FAST CHARGE. Moc wyjściowa to 12W / 2.4 A.

Praktyczny dodatek w zestawie

Do kabla dołączony jest unikalny klips, który zapobiega rozwijaniu się zwiniętego kabla. Klips możemy również wykorzystać jako podstawkę do smartfona. Mała rzecz, a cieszy 😊.

Klips dołączony do kabla to idealna podstawka do telefonu

Klips dołączony do kabla to idealna podstawka do telefonu

Klips zapewnia wygodne oglądanie multimediów

Klips zapewnia wygodne oglądanie multimediów


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.

Dostawa kurierem DPD

Szybkie płatności DotPay

płatności kartami

płatności kartami