Podoba Ci się? :)

Nasza opinia o: Obudowa Tech-Protect Smartshell do Macbook-a

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 24.04.2019

Jeżeli szukacie praktycznej obudowy, która ochroni waszego MacBook-a to Tech-Protect Smartshell jest dla Was. Obudowa wykonana jest z twardego tworzywa (hardshell) i zapewnia ochronę całego laptopa. Dzięki zastosowaniu tworzywa o matowej strukturze komputer dobrze trzyma się w dłoni podczas przenoszenia. Obudowa ochronna MacBooka jest idealnie skomponowana z urządzeniem, zapewnia swobodny dostęp do wszystkich gniazd i portów.

Obudowa Tech-Protect Smartshell

Obudowa Tech-Protect Smartshell

Dostęp do wszystkich portów

Dostęp do wszystkich portów

Obudowa hardshell do MacBook Pro 15” w codziennym użytkowaniu

Nasza testowa obudowa ma kolor czarny – jest to lekko przezroczyste tworzywo z matowym wykończeniem. Po włączeniu MacBooka podświetlone jabłuszko jest doskonale widoczne.
Tech-Protect charakteryzuje się bardzo prostym montażem i demontażem. Idealnie spasował się z naszym MacBook-iem.

Podświetlane logo Apple

Podświetlane logo Apple

Jak wygląda obudowa Tech-Protect Smartshell na MacBooku?

Po zamontowaniu obudowy na komputer bardzo szybko przyzwyczaiłem się do nowego koloru laptopa i wręcz dziwnie się czułem po zdjęciu obudowy. Nie spodziewałem się, że Smartshell od Tech-Protect tak wpłynie na aspekt wizualny. W tym miejscu trzeba wspomnieć o tym, że obudowa ta dostępna jest w kilku kolorach: wspomnianym czarnym matowym, przezroczystym matowym, przezroczystym, różowym matowym oraz miętowym matowym. Dla każdego coś fajnego 😊 – myślę, że każdy kto myśli o zabezpieczaniu swojego Maca powinien rozważyć taką obudowę.

Czy obudowa Tech-Protect Smartshell się rysuje?

Po dwóch tygodniach użytkowania na obudowie nie widać żadnych rys – dodam, że komputer był przenoszony w plecaku beż żadnej dodatkowej ochrony.

Górna i dolna część obudowy Tech-Protect Smartshell

Górna i dolna część obudowy Tech-Protect Smartshell

Obudowa Tech-Protect jest idealnie dopasowana do MacBook-a

Obudowa Tech-Protect jest idealnie dopasowana do MacBook-a

Tech-Protect Smartshell

Tech-Protect Smartshell

Czy komputer nie nagrzewa się nadmiernie w obudowie Tech-Protect Smartshell?

Jeszcze jedno zdanie odnośnie odprowadzania ciepła. Podczas testowania nie zauważyłem aby laptop nagrzewał się bardziej niż zwykle. Obudowa jest idealnie dopasowana i ma odpowiednie wycięcia dzięki którym ciepło jest odprowadzane.

Dolna część obudowy

Dolna część obudowy

Czy obudowa Tech-Protect Smartshell ma jakieś wady?

Jedyny minus jaki znalazłem to waga. Moja wersja do MacBook Pro 15 waży 367 gramów, a sam komputer 1655 gramów. Fakt jest taki, że czuć tę różnicę niosąc laptopa w plecaku. Pamiętajmy jednak o głównym zadaniu tej obudowy – ochrona. A bez względu na to, na jaką ochronę się zdecydujemy będzie ona miała swoją wagę 😊.

Czy polecamy obudowę Tech-Protect Smartshell?

Obudowa jest idealnie wykona i dopasowana, chroni komputer i do tego dobrze wygląda.
Używając takiej ochrony zyskujemy również dodatkową kartę przetargową podczas sprzedaży urządzenia – łatwiej będzie sprzedać za dobrą cenę urządzenie, które jest w stanie idealnym 😊.
Dodatkowym atutem obudowy Smartshell jest cena, która wynosi 69zł.

JESTEŚMY NA TAK! Obudowa zostaje na stałe 😊.

Tech-Protect Smartshell dostępny jest do:


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.