Podoba Ci się? :)

Nasza opinia o: Otterbox EXO Edge - etui ochronne do Apple Watch

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 22.11.2020

Marka Otterbox słynie z tworzenia produktów niezwykle odpornych na uszkodzenia. Tym razem zajmiemy się ochroną zegarka. Apple Watch to dość kruche urządzenie, które łatwo zniszczyć. Nie chodzi mi nawet o te ekstremalne przypadki, w których Watch spada z ręki. Mam na myśli banalniejsze sytuacje, w których, na przykład niechcący zahaczymy o futrynę w drzwiach (nieraz mi się zdarzyło).  

Otterbox Exo Edge to ochronne etui do Apple Watch

Obudowa wykona jest w sposób perfekcyjny, jest elastyczna i bardzo dobrze dopasowana do zegarka. Producent informuje, że do produkcji użyto komponentów najwyższej jakości.

Sprawdziliśmy, jak nosi się EXO EDGE i czego można się spodziewać po tym produkcie.  
Podczas naszego testu użytkowego ustaliliśmy najważniejsze cechy tego produktu. Poniżej nasza lista zalet etui ochronnego EXO EDGE do Apple Watch:

  • case jest elastyczny i bardzo łatwy w montażu 
  • nie ma możliwości, aby zsunął się z Apple Watch - aby go zamontować trzeba zdjąć pasek 
  • etui mocno wystaje ponad ekran - dzięki temu nie porysujemy go 
  • łatwy dostęp do koronki oraz przycisku - etui nie przeszkadza w obsłudze zegarka 
  • etui nie zasłania głośnika i mikrofonu 

Otterbox Exo Edge jest bardzo wygodny w codziennym użytkowaniu i ma sporo zalet, dzięki którym będziecie się cieszyć swoim Apple Watchem długi czas. Etui dostępne jest w kolorze jasno szarym oraz czarnym.  


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.