Podoba Ci się? :)

Niepowtarzalna nowość od PURO. Etui Patch Mania.

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 04.05.2017

Puro, jak na prawdziwych Włochów przystało zawsze idzie z duchem czasu i… mody oczywiście. Poza klasycznymi wzorami etui w ofercie tej włoskiej marki znajdziemy te stworzone we współpracy z Roberto Cavalli czy przepięknie mieniące się etui z serii Puro Glitter.  Ostatnim hitem z oferty Puro są jednokolorowe etui, które w kilka chwil można całkowicie odmienić.

Jak to zrobić?

Wystarczy zaopatrzyć się w dowolny zestaw naklejek (lub użyć tych dołączonych do etui), które przypominają modne naszywki na ubrania. Puro Patch Mania, bo o nich mowa, stworzono, aby doskonale dobrać styl etui tak, aby jak najlepiej wyrazić siebie i dopasować telefon do swojego obecnego nastroju. Naklejki nawiązują do świata mody, muzyki, popkultury lub militariów.

Etui i naklejki Puro Patch Mania

Etui i naklejki Puro Patch Mania

Wyraź siebie w kilka chwil

Stikery można łatwo naklejać i odklejać. Najlepiej zrobić to na etui Puro Patch Mania, ale producent zapewnia, że powinny trzymać się także na innej obudowie posiadającej odpowiednią fakturę. Aby zacząć swoją przygodę z naklejkami najlepiej kupić etui w jednym z modnych kolorów, do którego dołączony jest zestaw naklejek. Później wystarczy tylko dokupić zestaw stikerów, który najlepiej będzie wyrażał nasz styl.

Etui Puro Patch Mania dostępne jest dla telefonów Samsung Galaxy A5, Galaxy A3, Huawei P9 Lite oraz iPhone 6 i iPhone 7.

Zachęcamy do zabawy! Daj się wciągnąć Puro Patch Manii.

Modny styl na Twoim telefonie z etui Puro Patch Mania

Modny styl na Twoim telefonie z etui Puro Patch Mania

Etui Puro Patch Mania

Etui Puro Patch Mania

Fantastyczne naklejki Puro Patch Mania

Fantastyczne naklejki Puro Patch Mania


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.

Dostawa kurierem DPD

Szybkie płatności DotPay

płatności kartami

płatności kartami