Podoba Ci się? :)

NORDIC ELEMENTS – AKCESORIA OCHRONNE DO IPHONE W STYLU HYGGE

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 16.10.2018

Akcesoria Nordic Elements to wyjątkowa propozycja dla miłośników skandynawskiego designu oraz pasjonatów drewna. Nie mówimy tu jednak o akcesoriach do domu, tylko o pokrowcach ochronnych do iPhone'a, które jak się jednak okazuje, mają sporo wspólnego z projektowaniem i urządzaniem wnętrz. Oferta duńskiego producenta to również dowód na to, że etui do smartfona może być nie tylko funkcjonalne, ale też podkreślać jego piękno.

Wraz z premierą telefonów Apple iPhone Xs, Xr oraz Xs Max, na naszym rynku pojawiła się nowa marka akcesoriów mobilnych - Nordic Elements. Jak sama nazwa może na to wskazywać, w portfolio tego duńskiego producenta znajdziemy produkty nawiązujące wzornictwem do skandynawskiej elegancji i minimalizmu w stylu Hygge. Poszczególne modele etui ochronnych i ładowarek bezprzewodowych nazwano zaś imionami nordyckich bogów (np. Thor i Idun), dzięki czemu cała kolekcja pozostaje mocno zakorzeniona w kulturze germańskiej.

POKROWCE DO IPHONE'A JAK MEBLE

Nieprzypadkowo też do produkcji etui Nordic Elements zdecydowano się wykorzystać naturalne drewno (klon lub orzech) oraz wysokiej jakości tkaniny duńskiej firmy Gabriel, używane na co dzień przy produkcji ekskluzywnych mebli tapicerowanych (m.in. Fritz Hansen). Warto również wspomnieć o tym, że każdy pojedynczy kawałek drewna poddawany jest ręcznej obróbce, a następnie zabezpieczany kilkoma warstwami lakierobejcy. W rezultacie otrzymujemy produkt, który jest solidny, a jednocześnie prezentuje się bardzo estetycznie.

Poniżej zamieszczamy przegląd poszczególnych modeli etui Nordic Elements, które producent podzielił na kolekcje Original oraz Season.

GEFION – ORIGINAL KOLLEKTION

Klasyczne etui wykończone szlachetnym drewnem klonowym lub orzecha włoskiego z grawerowanym laserowo logo Nordic Elements w dolnej części plecków. Obudowa ochronna Gefion dostępna jest w czterech wersjach kolorystycznych dla iPhone'a Xs/X, iPhone'a XR oraz iPhone'a Xs Max. Cena 87 zł.

Etui Nordic Elements. Model Gefion z serii  Original

Etui Nordic Elements. Model Gefion z serii Original

HEL – ORIGINAL KOLLEKTION

Eleganckie etui wykonane z prawdziwego drewna i ekologicznej tkaniny Gabriel. Wnętrze etui wykończone zostało miękką mikrofibrą, która zabezpiecza telefon od środka. Obudowa ochronna Hel dostępna jest w kilku wersjach stylistycznych dla nowych modeli iPhone Xs/X, iPhone XR, iPhone Xs Max i dodatkowo starszych generacji iPhone 8/7/6s oraz iPhone 8 Plus/7 Plus/6s Plus. Cena 87 zł.

Etui Nordic Elements. Model Hel z serii Original

Etui Nordic Elements. Model Hel z serii Original

IDUN – ORIGINAL KOLLEKTION

Ekskluzywne etui wykończone w całości wyjątkowo wytrzymałą tkaniną Gabriel Figther, dzięki której obudowa ochronna Idun jest bardzo przyjemna w dotyku. Pokrowiec dostępny jest w trzech kolorach (Light Gray, Mid Gray oraz Dark Grey) dla wszystkich generacji telefonów Apple iPhone od modelu 6s wzwyż, w tym najnowszego iPhone'a Xs/X, iPhone'a XR oraz iPhone'a XS Max. Cena 87 zł.

Etui Nordic Elements. Model Idun z serii Original

Etui Nordic Elements. Model Idun z serii Original

IDUN – SEASON KOLLEKTION

Różnica pomiędzy etui Idun z kolekcji Original (opisywanym powyżej) a Season polega na zastosowaniu innego rodzaju tkaniny firmy Gabriel. W tym drugim użyto materiałów o bardziej nowoczesnym i odważnym stylistycznie wzorze (Go Check i Go Couture). Cena 87 zł.

Etui Nordic Elements. Model Idun Season Kollektion

Etui Nordic Elements. Model Idun Season Kollektion

FREJA – SEASON KOLLEKTION

Etui nazwane imieniem najpiękniejszej bogini z mitologi nordyckiej prezentuje się bardzo szykownie dzięki zestawieniu ze sobą dwóch różnych tkanin Gabriel Go Uni oraz Gabriel Go Check. Ten stylowy pokrowiec Nordic Elements oferowany jest w dwóch wersjach kolorystycznych dla iPhone Xs/X, iPhone XR, iPhone Xs Max, a także starszych modeli iPhone 8/7/6s oraz iPhone 8 Plus/7 Plus/6s Plus. Cena 107 zł.

Etui Nordic Elements. Model Freja.

Etui Nordic Elements. Model Freja.

Jak widać na przykładzie marki Nordic Elements, na rynku akcesoriów ochronnych do telefonów Apple wciąż jest miejsce na produkty wyróżniające się z tłumu. Posiadacze najnowszych smartfonów iPhone Xs/X, iPhone XR oraz iPhone Xs Max mogą teraz zabezpieczyć swoje urządzenia oryginalnymi pokrowcami w skandynawskim stylu.


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.

Dostawa kurierem DPD

Szybkie płatności DotPay

płatności kartami

płatności kartami