Podoba Ci się? :)

Pancerna obudowa UAG Pathfinder do iPhone X, 8/7/6 i Plus. W nowej odsłonie!

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 27.06.2018

UAG Pathfinder to najbardziej rozpoznawalne etui tej marki. Jest to jeden z najlepszych produktów dostępnych na naszym rynku. Pisząc te słowa opieram się o własne doświadczenia oraz opinie innych użytkowników. Ta obudowa ma kilka zalet, które spowodowały, że jest to #1.

3 zalety etui UAG Pathfinder

Po pierwsze - konstrukcja jest niezwykle lekka. Dzięki temu nie odczuwamy dyskomfortu używając tego etui.

Po drugie – posiada certyfikat militarny. Wiem, że mówi się o nim bardzo dużo i na niektórych nie robi już on wielkiego wrażenia. Zapewniam jednak, że ta cecha ma duże znaczenia dla telefonu, który czasami lubi wyśliznąć się z ręki 😊.

Po trzecie – etui dostępne jest w kilku wersjach kolorystycznych. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. I właśnie ten wątek chciałbym rozwinąć w tym tekście.

Odmieniony Pathfinder (Camo)

Kultowy Pathfinder od Urban Armor Gear doczekał się aż trzech nowych wersji kolorystycznych. Wszystkie wzory opierają się o moro (czy camo – jak kto woli). Do tego, że moro jest nieśmiertelnym wzorem panującym w modzie nikogo chyba nie trzeba przekonywać. Tym bardziej cieszy fakt, że taki wzór możemy mieć na własnym telefonie. Gdy dodamy do tego fakt, że będziemy posiadać jedno z najbezpieczniejszych etui, które ochroni nasze urządzenie to buzia sama się cieszy 😊.

Zobaczcie wszystkie 3 wzory UAG Pathfinder SE Camo Series.

Na pierwszy ogień idzie Midnight Camo w ocieniach szarości. Następnie White Camo w odcieniach, szarości i bieli. Na koniec Hunter Camo czyli odcienie pomarańczowego, zielonego i brązu. 

Trzy różne wersje kolorystyczne dają możliwość dopasowania wzoru do własnych preferencji. Etui dostępne jest do iPhone X/8/7/6 (również do wersji Plus).

UAG Pathfinder SE Midnight Camo

UAG Pathfinder SE White Camo

UAG Pathfinder SE Hunter Camo

Warto kupić UAG Pathfinder!

O tym etui i o marce UAG już sporo pisaliśmy na naszym blogu. Nasz zachwyt tymi produktami nie mija. W związku z tym zapraszam Was do przeczytania pozostałych artykułów poświęconych temu produktowi. Znajdziecie tam sporo ciekawych informacji marce oraz drop testy  opisywanego powyżej etui.

Informacje o marce Urban Armor Gear

Nasza opinia o: Etui UAG Pathfinder

Co to jest certyfikat militarny


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.

Dostawa kurierem DPD

Szybkie płatności DotPay

płatności kartami

płatności kartami