Podoba Ci się? :)

POPSOCKETS – idealny dla fanów selfie

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 07.04.2018

POPSOCKETS to ciekawy i bardzo przydatny gadżet! Opatentowany mechanizm akordeonowy jest gwarancją oryginalności i wytrzymałości tego produktu! Czy wiecie, że twórca POPSOCKETS, David Barnett, stworzył 60 prototypów uchwytu zanim był zadowolony z efektu końcowego?

Popsockets lifestyle video

Nie jestem amatorką selfie (albo jestem - zależy w którym znaczeniu :P). Po prostu nie umiem robić takich zdjęć. Jednak uważam, że POPSOCKETS to idealny gadżet dla wszystkich tych, którzy lubią robić sobie autoportrety. Dzięki uchwytowi telefon super trzyma się w dłoni, nie wyślizguje się i co najważniejsze możemy trzymać telefon pod różnym kątem bez obawy, że telefon nam wypadnie.

U mnie jednak POPSOCKETS idealnie sprawdził się do prowadzenia wideorozmów z przyjaciółką. Nie muszę już kłaść telefonu na blacie lub opierać o książki, żeby mieć wolne ręce. Wystarczy, że położę telefon, powiedzmy na parapecie i mogę rozmawiać z przyjaciółką popijając pyszną kawę 😊. Uchwyt świetnie sprawdza się także, gdy chcemy przeglądać zdjęcia, oglądać filmiki czy bajki 😉. 

Nawiązując do bajek i telefonu w rękach dzieci – POPSOCKETS zapewnia doskonały chwyt w dziecięcej dłoni i spada ryzyko upadku smartfona na podłogę 😊.  

Dzięki POPSOCKETS wygodniej pisało mi się wiadomości czy przeglądało social media – znaczenie ma tutaj wygodne i ergonomiczne chwycenie telefonu w ręce.

POPSOCKETS bardzo łatwo odczepia się od telefonu. Musimy pamiętać, aby nie ciągnąć za guzik – wystarczy podważyć uchwyt od dołu. Wtedy bez problemu odklei się od smartfona nie pozostawiając żadnych śladów ani smug. Aby uchwyt służył nam jak najdłużej musimy pamiętać, aby od czasu do czasu umyć go pod bieżącą wodą i pozwolić wyschnąć na powietrzu. Takie to proste 😊.   

Podsumowując: POPSOCKETS to idealny gadżet, który sprawdza się, jako uchwyt, podstawka i zaczep do słuchawek. Dzięki temu, że jest to produkt opatentowany możemy być pewni, że nie odczepi się od telefonu w najmniej oczekiwanym momencie!


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.

Dostawa kurierem DPD

Szybkie płatności DotPay

płatności kartami

płatności kartami