Podoba Ci się? :)

Przezroczyste etui do iPhone X - TOP 5

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 13.11.2017

Wielu z Was bardzo lubi przezroczyste etui. Nic w tym dziwnego, bowiem istnieje wiele powodów, dla których warto wybrać właśnie obudowę typu Clear. Chociażby niesmowity design nowego iPhone X. Po co zasłaniać tak świetnie zaprojektowany telefon?! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy nasze TOP 5 przezroczystych etui do iPhone X.

PURO 0.3 NUDE

Zdecydowanie najcieńsze etui w poniższym zestawieniu. Jak sama nazwa wskazuje, etui Nude posiada zaledwie 0,3mm grubości, oferując tym samym podstawową ochronę przed rysowaniem się obudowy telefonu. Jest przy tym niesamowicie lekkie, a także idealnie dopasowane. Dzięki temu telefon świetnie leży w ręku i nie wyślizguje się tak łatwo z dłoni. Do wyboru wersja przezroczysta (dla iPhone'a w kolorze srebrnym) oraz przezroczysta ciemna (dla iPhone'a w kolorze gwiezdna szarość).

+ tylko 0,3mm grubości
+ dedykowane wersje kolorystyczne (Silver i Space Grey)
+ zachowuje oryginalny wygląd iPhone'a
+ gumowe przyciski głośności oraz przycisk boczny
+ kompatybilne z ładowaniem bezprzewodowym

SPECK PRESIDIO CLEAR

Presidio to znacznie odchudzona wersja etui CandyShell. Clear to całkowicie przezroczysty design odporny na efekt żółknięcia obudowy, który, w innych etui, powodowany jest często przez światło UV. Zewnętrzna obudowa z polikarbonu zintegrowana z absorberem IMPACTIUM CLEAR gwarantuje skuteczną ochronę podczas upadku na twarde podłoże z wysokości prawie 2 i pół metra. Etui zachodzi również na krawędzie telefonu, dzięki czemu można go kłaść bezpiecznie ekranem do dołu. Zdecydowany faworyt, jeśli chodzi stosunek ochrony do ingerencji w oryginalny wygląd najnowszego iPhone'a.

+ całkowicie przezroczysty design
+ skuteczna ochrona podczas upadku na twarde podłoże
+ minimalna ingerencja w wygląd iPnone'a
+ odporność na żółknięcie UV
+ zabezpieczone krawędzie wyświetlacza
+ kompatybilne z ładowaniem bezprzewodowym

MOSHI VITROS

Vitros to kolejna przezroczysta obudowa, tym razem w wydaniu hardcase. Choć na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym szczególnym, kryje ona w sobie kilka zaawansowanych rozwiązań. Zintegrowana ramka absorbująca wstrząsy poddawana jest specjalnemu procesowi osadzania się na niej cząsteczek metalu, dzięki czemu zyskuje ona metaliczny połysk na wzór oryginalnego wzornictwa zastosowanego w iPhonie X. Etui posiada również zintegrowane przyciski głośności oraz przycisk boczny, co zwiększa komfort używania telefonu i skutecznie ogranicza dostawanie się do środka różnego rodzaju brudu.

+ minimalistyczny design
+ metaliczna ramka absorbująca wstrzasy
+ zintegrowane przyciski zewnętrzne
+ zabezpieczone krawędzie ekranu
+ kompatybilne z ładowaniem bezprzewodowym

X-DORIA DEFENSE 360

Defense 360 firmy X-Doria to jedyne dwuczęściowe etui typu slim dostępne na rynku. Po założeniu przezroczystej obudowy na tył telefonu, łączymy ją z przednią osłoną wyposażoną w zintegrowane szkło hartowane 9H o grubości 0,35mm, które zabezpiecza ekran dotykowy iPhone'a. Samo etui wykonane zostało z wytrzymałego i ultra lekkiego polikarbonu, który w najgrubszym miejscu posiada 0,5mm.

+ dwuczęsciowa osłona typu slim
+ kompletna ochrona tyłu oraz przedniej części iPhone'a wraz z ekranem dotykowym
+ hartowane szkło ochronne (indeks twardości 9H) o grubości 0,35mm
+ dostęp do wszystkich funkcji telefonu
+ kompatybilne z ładowaniem bezprzewodowym

UAG Plyo

Urban Armor Gear Plyo to niebalnalne etui, które nie zasłania eleganckiej formy iPhone X. UAG Plyo zapewnia skuteczną ochronę urządzenia dzięki twardej powłoce oraz miękkiemu wnętrzu. Dodatkowym zabezpieczniem są miękie nakładki na rogach obudowy, których zadaniem jest rozpraszanie siły uderzenia. Obudowa UAG Plyo występuje w dwóch wersjach: przezroczystej oraz przydymionej. Ta druga świetnie nadaje się do iPhone X w kolorze gwiezdnej szarości.

+ elegancki i miniamistyczny design
+ świetna ochrona urządzenia
+ cetyfikat militarny
+ MIL-STD 810G 516.6
+ kompatybilność z ładowaniem bezprzewodowym

Tak właśnie wygląda nasze TOP 5 przezroczystych etui do iPhone X. Jeżeli szukacie innej obudowy to zapraszamy na naszą stronę internetową. Gdybyście potrzebowali pomocy w wyborze etui lub innych akcesoriów to jesteśmy do waszej dyspozycji!


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.