Podoba Ci się? :)

Przezroczyste etui do iPhone XR [TOP3 - Moshi, Caseology, UAG]

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 16.12.2018

iPhone Xr dostępny jest w kilku kolorach: żółtym, niebieskim, białym, czarnym, koralowym oraz czerwonym (product red). Decyzja o zakupie tego właśnie modelu może być podyktowana tym, że któryś z tych kolorów jest naszym ulubionym albo po prostu mamy dość srebrnych i czarnych urządzeń.

Jednak każdy smartfon potrzebuje ochrony a biorąc pod uwagę fakt, że nie tylko przód iPhone Xr jest szklany ale również jego tył to warto wybrać odpowiednie etui.

Jakie jest najlepsze etui do iPhone XR?

Po pierwsze przezroczyste. Po co zasłaniać ciekawy kolor telefonu czarnym, smutnym etui?
Po drugie – dostosowane do własnych potrzeb, czyli zapewniające taką ochronę, jaka Waszym daniem jest Wam potrzebna.

Przygotowaliśmy 3 naszym zdaniem najlepsze przezroczyste etui do iPhone Xr, które różnią się od siebie stopniem oferowanej ochrony urządzenia. Wszystkie trzy marki pochodzą z USA i w głównej mierze skupiają się na produkcji akcesoriów do urządzeń Apple.

Są to obudowy:

1. Moshi Superskin – ultra cienkie i smukłe etui,
2. Caseology Waterfall – etui, które zapewnia bezpieczeństwo podczas upadku,
3. UAG Plyo – obudowa, która powstała po to, aby chronić urządzenie nawet podczas ekstremalnych sytuacji.

Przezroczyte etui do iPhone XR

Przygotowaliśmy dla Was krótki film, w którym pokrótce omówiliśmy te trzy wybrane przezroczyste etui do iPhone XR. Zapraszamy!


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.