Podoba Ci się? :)

Bezpieczny iPhone XR - Przegląd etui UAG

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 22.10.2018

Nie ukrywamy naszej fascynacji marką Urban Armor Gear i nie powinno nikogo dziwić, że jeszcze przed premierą iPhone Xr przygotowaliśmy przegląd nowych propozycji tej amerykańskiej marki specjalizującej się w produkcji bezpiecznych i wytrzymałych etui.

Każdy kto szuka bezkompromisowej ochrony z pewnością znajdzie coś dla siebie. Oferta UAG to 6 różnych etui. Każde z nich występuje w kilku wariantach kolorystycznych. Dzięki temu nawet najbardziej wybredni użytkownicy smartfonów mają możliwości dopasowania obudowy do siebie.

UAG Pathfinder

Jest to najbardziej rozpoznawalny model UAG. Charakterystyczny wygląd oraz opatentowana konstrukcja sprawią, że Twój iPhone Xr będzie bezpieczny. Niezmiennie Pathfinder jak i każde inne etui UAG posiada certyfikat militarny co oznacza, że przeszedł rygorystyczne testy wytrzymałościowe.
Nowy Pathfinder doczekał się liftingu w wyglądzie. Kolorystyka również została zmieniona. Mamy dwa klasyczne kolory, czyli czarny i biały oraz dwa nowe Carmine i Slate.
Na dobre zagościły również wersje camo – w tej chwili są to Arktic Camo i Midnight Camo.

UAG Plasma

Ten model również nieco się zmienił po premierze najnowszych iPhonów. Plasma to elastyczne etui z gumowymi narożnikami, które świetnie chronią telefon podczas upadku.
Obudowa oczywiście posiada certyfikat militarny. Dzięki temu, że jest przezroczysta będzie można wyeksponować kolor nowego iPhone Xr. Wybierając wersje przezroczyste, ale kolorowe będziemy mogli wizualnie zintegrować telefon oraz obudowę. UAG Plasma występuje w czterech kolorach: przezroczystym, przezroczystym przydymionym, czerwonym oraz niebieskim.

UAG Plyo

Jest to bardzo ciekawa propozycja i zdecydowanie inna od wszystkich pozostałych produktów UAG. Jest znacznie delikatniejsza niż pozostałe modele. Delikatniejsza nie oznacza, że jest mniej wytrzymała – po prostu wygląda na lżejszą. Duże charakterystyczne logo zastąpiono małym i subtelnym znakiem w dolnej części obudowy. Jedno, co odznacza się w tej konstrukcji to narożniki etui. To właśnie dzięki nim smartfon będzie bezpieczny podczas upadku. Kolorystyka jest taka sama, jak w przypadku modelu Plasma, czyli: przezroczysty, przezroczysty przydymiony oraz czerwony i niebieski.
Jeżeli zdecydowaliście się na zakup Iphone Xr w kolorowej wersji jest to zdecydowanie propozycja dla Was!

UAG Metropolis

Ludzie dzielą się na tych, którzy uwielbiają etui z klapką i na tych, którzy ich nie lubią. Zakładam ze Ci drudzy nigdy nie używali UAG Metropolis. Klapka chroni wyświetlacz i jest wyposażona w kieszonkę na kartę płatniczą – dla tych którzy nie przekonali się do Apple Pay albo ich bank jeszcze nie obsługuje tej formy płatności. Taka forma ochrony ekranu jest szczególnie przydatna, gdy nosimy telefon w torebce czy plecaku. Podczas takiego transportowania łatwo zarysować ekran. Dzięki Metropolis można tego uniknąć. Jakiś czas temu recenzowaliśmy UAG Metropolis – tych nie przekonanych do tego typu etui zapraszamy do przeczytania wpisu :).
W kwestii kolorów nic się nie zmieniło: klasyczny czarny, niebieski oraz czerwony.

Uag Trooper

Masywne etui dla podróżujących. Z powodzeniem może zastąpić portfel – plecki obudowy są otwierane. W takim etui można schowa kilka kart płatniczych oraz papierowe pieniądze czy wizytówki. Solidna konstrukcja zapewnia idealną ochronę dla iPhone Xr. Obudowa występuje w czarnej wersji kolorystycznej.

UAG Monarch

Jest to najdroższy i najbardziej wytrzymały model UAG. Składa się aż z pięciu warstw, które tworzą bezkompromisową ochronę. Co ciekawe Monarch posiada podwójny certyfikat militarny oraz 10 lat gwarancji! Ochrona godna monarchy :). Dostępne są 3 wersje kolorystyczne: Czerwona, czarna ze skórą licową oraz czarna z elementami carbonu.

Tak właśnie przedstawia się propozycja marki UAG do iPhone Xr. Jeśli zależy Wam na bezpieczeństwie Waszych telefonów to któraś z sześciu powyższych propozycji jest dla Was!

Chciałbym Wam wspomnieć jeszcze tylko o jednej rzeczy. Każde z etui wyprodukowane przez UAG przechodzi niezależny test upadku. Polega on na tym, że telefon w etui jest zrzucany z wysokości 1,2 m aż 26 razy. Podczas tylu prób telefon wychodzi bez szwanku. Mnie to przekonuje :).


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.

Dostawa kurierem DPD

Szybkie płatności DotPay

płatności kartami

płatności kartami