Podoba Ci się? :)

Quokka – butelki i bidony do szkoły i nie tylko. Jaką butelkę wybrać?

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 11.10.2019

Jeśli zastanawiasz się, czy bidon dla dziecka powinien być szklany i tym samym wolny od BPA, BPS i bisfenoli; czy może jednak plastikowy – wytrzymały i odporny na stłuczenia mamy dla Ciebie rozwiązanie! W naszej ofercie znajdziecie butelki wykonane z tritanu – tworzywa zachowującego właściwości szkła, ale jednocześnie niepodatnego na zniszczenia. Tritan jest idealnie przezroczysty oraz bardzo lekki. Rozpoczął erę wygodnych, lekkich i bezpiecznych butelek! Poniżej przygotowaliśmy dla Was krótką charakterystykę bidonów „dwa w jednym”!

Quokka Mineral – butelka na wodę z magnetycznym zamknięciem

Quokka Mineral wykonana jest z tritanu. Posiada odchylane, magnetyczne zapięcie umożliwiające łatwe otwieranie i zamykanie butelki przy pomocy jednej ręki! Pokrywka wykonana z silikonu posiada magnes dzięki czemu po otwarciu przykleja się do tylnej części butelki nie przeszkadzając w piciu. Sprawdza się idealnie podczas jazdy na rowerze czy prowadząc samochód. Dzięki odkręcanej części możliwe jest wrzucenie do środka kostek lodu czy kawałków owoców. Występuje w pojemności 520 ml w kolorach: geo palm, lavender, midnight, galaxy oraz w pojemności 670 ml w kolorach: ash, claret, midnight, mint.

Butelka Quokka Mineral

Butelka Quokka Mineral

Quokka Splash - Butelka bidon na wodę z systemem szybkiego otwierania

Samootwierająca się butelka wykonana z tritanu idealna dla dzieci, które często mają brudne dłonie – w tym bidonie podczas otwierania nie dotykają nimi ustnika! Wystarczy ścisnąć elementy nasady a pokrywka ustnika samoczynnie odskoczy. Dzięki ergonomicznemu kształtowi i silikonowym wstawkom butelka świetnie trzyma się nawet w mokrej dłoni.  Jest niezwykle lekka i odporna na pęknięcia! Występuje w pojemności 730 ml w kolorach: indygo, aqua violet, azurite, carbon.

Butelka Quokka Splash

Butelka Quokka Splash

Quokka Quick Sip - Butelka bidon na wodę z systemem szybkiego otwierania

Butelka z wygodnym uchwytem wykonana z tritanu. Dzięki systemowi szybkiego otwierania umożliwia obsługę jedną ręką! Wystarczy nacisnąć guzik a silikonowy ustnik sam się wysuwa! Bidon pokryty jest antypoślizgowym materiałem dzięki czemu idealnie leży nawet w mokrej w dłoni. Dzieki tym właściwościom oraz dużej pojemności Quokka Quick Sip idealnie sprawdza się podczas aktywności na długich dystansach! Występuje w pojemności 830 ml w kolorach: camo, azurite, bondi, tropicool.

Butelka Quokka Quick Sip

Butelka Quokka Quick Sip

Quokka Ice - Butelka na wodę z tritanu

Klasyczny, uniwersalny bidon wykonany z tritanu. Występuje w trzech pojemnościach: 570 ml, 720 ml oraz 840 ml. Dzięki obustronnemu otwieraniu umożliwia dodanie do napoju kostek lodu czy kawałków owoców. Występuje w pojemności 570 ml w kolorach: geo black, nature, navy, palm springs; w pojemności 720 ml w kolorach: geo black, navy, plam springs oraz w pojemności 840 ml w kolorach: geo black, nature, palm springs. 

Butelka Quokka Ice

Butelka Quokka Ice

Poniżej przedstawiamy inne nietłukące bidony Quokka wykonane ze stali nierdzewnej (zachowuje właściwości termiczne) oraz z LDPE (odporne na stłuczenia oraz wolne od BPA).

Quokka Solid - Butelka termiczna ze stali nierdzewnej

Bidon wykonany ze stali nierdzewnej pozwala na zachowanie temperatury przechowywanych napojów do 12 godzin (ciepłe) lub 24 godzin (zimne). Stal jest odporna na korozję i ścieranie, jest łatwa do czyszczenia oraz zapobiega przenikaniu smaków! Szeroki ustnik pozwala na wrzucenie do bidonu kostek lodu czy kawałków owoców! Występuje w pojemności 530 ml w kolorach: jet black, lime, steel, blue rock, brink pink, steel blue oraz w pojemności 630 ml w kolorach: apricot, pink vibe, camo, kintsugi, aquamarine, lilac, tropical.

Quokka Solid

Quokka Solid

Quokka Sweat - Butelka bidon sportowy 680 ml

Quokka Sweat to butelka idealna dla wszystkich uprawiających sport. Posiada blokadę przepływu oraz umożliwia zgniatanie butelki (zrozumieją wszyscy sportowcy 😉) bez ryzyka przeciekania. Ponadto bidon posiada antypoślizgowe, ergonomiczne żłobienie, aby idealnie dopasować się do budowy dłoni nawet, gdy ta jest mokra. Zapobiega to jego wyślizgnięciu. Quokka Sweat wykonane jest z LDPE – lekkiego i elastycznego materiału wolnego od BPA! Dostępna pojemność to 680 ml w kolorach: aqua violet, azurite, mango tango oraz lime.

Butelka Quokka Sweat

Butelka Quokka Sweat


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.