Podoba Ci się? :)

Recenzja aluminiowego etui Moshi iGlaze Armour

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 11.03.2017

Zazwyczaj wybierając etui kierujemy się w dużej mierze jego wyglądem. Chcemy, aby nasz telefon wyglądał oszałamiająco i po prostu ładnie. Jeśli przywiązujecie wagę do detali i zależy Wam zarówno na bezpieczeństwie jak i na wyglądzie to przeczytajcie poniższy tekst. Rozumiem bowiem, że podjęcie decyzji o wydaniu prawie 200 zł na etui jest trudne. Chciałbym rozwiać Wasze wątpliwości. Zapraszam do lektury.

Etui Moshi iGlaze Armour.

Etui Moshi iGlaze Armour.

Bezpieczeństwo

Celowo wybrałem takie miejsce do fotografowania etui Moshi iGlaze Armour. Bo w tym wypadku kolor różowy nie oznacza tylko tego, że etui ładnie wygląda i nic poza tym.
Konstrukcja etui to połączenie aluminium i specjalnej powłoki pochłaniającej wstrząsy. Środek obudowy wykonany jest z tworzywa, które ma właściwości absorbujące, czyli chroni telefon podczas upadku z wysokości. Zastosowane rozwiązanie 360° zapewnia ochronę telefonu z każdej strony, bowiem obudowa zachodzi na ekran. Dzięki temu możemy położyć smartfon wyświetlaczem do dołu, a i tak ekran nie zetknie się z podłożem.

Obudowa zachodzi na ekran. Moshi iGlaze Armour.

Obudowa zachodzi na ekran. Moshi iGlaze Armour.

Ochrona 360°. Etui jest chronione z każdej strony.

Ochrona 360°. Etui jest chronione z każdej strony.

Wykonanie i wygląd

Moshi iGlaze Armour to produkt najwyżej jakości. Tył obudowy wykonany został z aluminium. Wycięto go techniką diamentową, co zapewnia ogromną precyzję wykonania.
Cała obudowa jest idealnie spasowana. Połączenie aluminium i tworzywa nie pozostawia absolutnie nic do życzenia. Jest po prostu perfekcyjne. Na tylnej części widać strukturę aluminium co sprawia, że etui staje się ciekawe, wyjątkowe i przyciąga wzrok.

Etui Moshi iGlaze Armour na iphone 5s.

Etui Moshi iGlaze Armour na iphone 5s.

Obudowa Moshi iGlaze Armour doskonale chroni ekran.

Obudowa Moshi iGlaze Armour doskonale chroni ekran.

Podsumowanie

Zapewniam Was, że wydając taką sumę (pewnie z niemałym wahaniem) otrzymacie etui, które jednocześnie jest praktyczne, świetnie wykonane i atrakcyjne wizualnie.
Praktyczność i bezpieczeństwo stawiam na pierwszym miejscu w kwestii wyboru obudowy.
Nie wiem, czy powinienem to pisać (w końcu pracuję w sklepie internetowym), jednak to etui 'na żywo', w rękach wygląda sto razy lepiej niż na zdjęciach dostarczonych przez producenta.
Mam nadzieję, że mój tekst i zdjęcia choć odrobinę przekonały Was, że to etui jest warte swojej ceny.

Bok etui Moshi Iglaze Armour. Zdjecia zrobione na iPhone 5s.

Bok etui Moshi Iglaze Armour. Zdjecia zrobione na iPhone 5s.


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.

Dostawa kurierem DPD

Szybkie płatności DotPay

płatności kartami

płatności kartami