Podoba Ci się? :)

Rzucamy iPhonem XR | Drop Test | Pancerne etui Supcase Iblsn Ares

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 02.10.2019

Co to jest Drop test? Chodzi w nim o to aby sprawdzić, czy i ewentualnie jak etui poradzi sobie z upadkiem. Drop testy są różne: bywają takie ekstremalne, gdzie z góry wiadomo, że etui nie da rady i telefon nie przetrwa takiej próby. Są również takie, jak nasz podczas których istnieje szansa, że telefon zabezpieczony odpowiednim kejsem wyjdzie cało z takiej próby. Postanowiliśmy sprawdzić, jak zachowa się obudowa Supcase Iblsn Ares podczas upadku z wysokości około 1,2 metra. Jest to taka wysokość, z której najczęściej spadają telefony. Aby nagrać film musieliśmy zrzucić telefon kilkanaście razy. Zobaczcie sami, jak to wyglądało!

DROP TEST | Etui Supcase Iblsn Ares | iPhone | Samsung

Po co robić Drop test? Ponieważ nic nie przekonuje tak, jak sprawdzenie czegoś samemu, zobaczeniu na ‘własne oczy’ lub na filmie przed ekranem – gdy sami obawiamy się o skutki rzucania telefonem. Dlatego właśnie dla Was nagraliśmy ten test. Bo co nam po informacji na opakowaniu kejsa, że „etui odporne jest na upadki z 3 metrów”? My postanowiliśmy sprawdzić: czy faktycznie, jak telefon spadnie to nic się nie stanie 😊?
Ponadto chcemy mieć pewność, że jeżeli zdecydujecie się na zakup tego kejsa to się nie zawiedziecie!

Kilka słów o obudowie Supcase Iblsn Ares

Jest to obudowa dla tych, którzy szukają ekstremalnej ochrony dla swojego telefonu. Jest to case, na którego można liczyć w najtrudniejszych sytuacjach! To etui oferuje kompleksową ochronę całego smartfona. Zabezpieczony jest tył, ekran, tylna kamera, przyciski funkcyjne oraz gniazda.

Supcase Iblsn Ares - pełna ochrona dla iPhone i Samsung - Sprawdź!


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.