Podoba Ci się? :)

Szkło hartowane ESR 9H z ramką montażową

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 01.07.2019

Nie jesteście pewni tego, czy sami dacie radę nakleić szkło na ekran? A może znowu przykleiło się krzywo?
Mamy rozwiązanie!

Ramka ułatwiająca naklejenie szkła na ekran

Dzięki specjalnej ramce montażowej dołączonej do szkła hartowanego firmy ESR naklejenie ochrony na ekran jest bardzo proste. Dzięki tej ramce nie ma szans, aby zrobić to krzywo czy nierówno.
ESR oferuje dwa rodzaje szkieł: kompatybilne ze wszystkimi etui (nawet tymi pancernymi) oraz takie na cały ekran z czarną obwódką dookoła szkła. We wszystkich znajduje się ramka montażowa. W zestawie znajduje się także sucha oraz mokra ściereczka do wyczyszczenia ekranu oraz naklejka do usuwania drobinek kurzu.

ESR szkło hartowane 9H

ESR szkło hartowane 9H

Zalety szkła hartowanego 9H firmy ESR

Poza ramką wspomnianą wcześniej dodatkową zaletą szkła ESR jest to, że zostało ono pokryte powierzchnią oleofobową. Dzięki temu szkło jest znacznie mniej podatne na nieestetyczne ślady palców. To faktycznie działa – pisząc ten tekst używam szkła 9H ESR od kilkanastu dni i faktycznie widzę, że na szkle nie zostają odciski palców w tak dużej ilości, jak to bywa w szybkach gorszej jakości.

Po naklejeniu szkła na ekran, jakość obrazu nie pogarsza się. Obraz ma bardzo dobry kontrast oraz ostrość.

Inną zaletą tego szkła jest jego cena, która waha się między 29 a 59 zł (w zależności od urządzenia).

Dostępność szkieł ESR

Szkła ESR z ramką możemy kupić do wszystkich modeli iPhone (od X wzwyż) oraz do iPadów*. Szczególnie w przypadku dużych ekranów – 7.9 cala czy 12.9 cala jest to ogromne ułatwienie w montażu.
*wyjątkiem jest iPad Pro 12.9 2015/2017 – tam nie znajdziecie ramki montażowej.

Szkła ESR do iPhonów i iPadów

Szkła ESR do iPhonów i iPadów

Bezpieczny ekran iPada mini

Bezpieczny ekran iPada mini

Jak dobrze i równo nakleić szkło na ekran?


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.