Podoba Ci się? :)

UAG Glass Shield do iPhone 8/7/6s/6 oraz wersji Plus - szkło ochronne dla wymagających!

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 27.04.2018

Jeśli ciągle szukacie szkła idealnego, czyli takiego, które: jest niezwykle cienkie i jednocześnie twarde, nie pozostają na nim nieestetyczne odciski palców..? Marzycie o selfie, które pozostaje bardzo wyraźne mimo naklejonego szkła?  A co najważniejsze: szukacie szkła, które pasuje do etui dostępnych na rynku? Jeśli tak to przychodzimy Wam z pomocą!

UAG Glass Shield

UAG Glass Shield

Szkła od Urban Armor Gear (UAG) są szkłami idealnymi! Mimo swojej niezwykłej cienkości, która wynosi zaledwie 0.2mm (!) charakteryzują się twardością na poziomie 9H. Japońska technologia produkcji tych szkieł sprawia, że są one prawie tak wytrzymałe, jak stal!

Dzięki niezwykłej cienkości szkło doskonale współpracuje z ekranami dotykowymi i pozwala na zachowanie idealnej czułości i precyzji obsługi wyświetlaczy. Ponadto szkło w żaden sposób nie pogarsza jakości obrazu, a wręcz daje wrażenie jego ostrzejszego odwzorowania.

Urban Armor Gear Glass posiada także oleofobową powłokę, która zapobiega pozostawianiu odcisków palców na ekranie. Warstwa taka charakteryzuje się doskonałą gładkością, co sprawia, że tłuszcz, kurz czy inne zabrudzenia mają minimalną szansę „przyczepić” się do szkła. Dzięki temu ekran naszego smartfona dłużej pozostaje czysty.

Fajną cechą tego szkła jest również fakt, że posiada ono wycięcie na przedni obiektyw. Dzięki temu mamy gwarancję, że zrobione selfie, nagrane snapki czy wideorozmowa nie ucierpią na jakości – obraz będzie idealny.

UAG Glass Shield - wycięcie na przednią kamerę.

UAG Glass Shield - wycięcie na przednią kamerę.

UAG Glass Shield - logo marki w lewym górnym rogu

UAG Glass Shield - logo marki w lewym górnym rogu

UAG Glass to tak zwane szkło „case friendly”. Oznacza to, że nie jest to rodzaj szkła „od krawędzi do krawędzi” („edge to edge”). Założone nie pokrywa całego ekranu (zobaczcie na zdjęciach). Dzięki temu mamy możliwość używania dowolnego etui bez martwienia się o to, że założona obudowa podważy szybkę UAG, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem! Polecamy taką opcję wszystkim tym, którzy od czasu do czasu lubią zmieniać obudowę.

UAG Glass Shield są kompatybilne z każdym etui

UAG Glass Shield są kompatybilne z każdym etui

UAG Glass Shield są kompatybilne z każdym etui

UAG Glass Shield są kompatybilne z każdym etui

Szkła UAG posiadają także bardzo przydatny filtr światła niebieskiego. Sprawia on, że nasze oczy chronione są przed szkodliwym działaniem światła, które emitują ekrany smartfonów. Takie ekranowe promieniowanie telefonów (bez filtra) może powodować problemy ze snem – zwłaszcza gdy używamy telefonów wieczorami i nocą. Ponadto światło niebieskie bardzo nadweręża nasze oczy, co objawia się ich pieczeniem, łzawieniem i suchością. W konsekwencji może przyczyniać się także do bólów głowy. Warto zatem zainwestować w szkło, które posiada filtr światła niebieskiego, który ogranicza niekorzystne działanie promieniowania ekranowego.

UAG Glass Shield - zobaczcie nasze wideo

Na koniec wspomnę jeszcze o tym, że szkła UAG posiadają dwuletnią gwarancję producenta oraz że ich montaż i demontaż nie sprawia problemów.

Bardzo prosty montaż szkła Urban Armor Gear

Bardzo prosty montaż szkła Urban Armor Gear

Dostępność szkieł do teleofnu iPhone 6/6s/7/8

Dostępność szkieł do teleofnu iPhone 6/6s/7/8

UAG Glass Shield + UAG Pathfinder do iPhone 6/6s/7/8 PLUS

UAG Glass Shield + UAG Pathfinder do iPhone 6/6s/7/8 PLUS

Szkła UAG Glass Shield dostępne są do iPhone 6/6s/7/8 oraz do wersji PLUS


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.

Dostawa kurierem DPD

Szybkie płatności DotPay

płatności kartami

płatności kartami