Podoba Ci się? :)

UAG Outback Bio – bezpieczny telefon i bezpieczne środowisko

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 22.11.2020

Każda solidna firma, której zależy na klientach z różnych segmentów powinna mieć w swojej ofercie coś dla tych, którzy dbają o środowisko. Amerykańska marka Urban Armor Gear w ostatnim czasie bardzo prężnie się rozwija. Zobaczcie, co UAG przygotował dla tych z Was, którym zależy na czystej ziemi. 

UAG Outback Bio do iPhone SE

Sama nazwa nasuwa już na myśl, że jest to produkt "ekologiczny". Mamy do czynienia z bardzo dobrze zaprojektowanym etui, które spełnia standard militarny! Krótko mówiąc - w tym etui telefon będzie bezpieczny. Etui jest minimalistyczne, smukłe i nie ma mowy o topornym pancernym designie.  
 
Ważniejsze jest jednak to, że etui jest biodegradowalne, czyli bezpieczne dla środowiska. Outback Bio spełnia europejską normę EN13432. Co to oznacza? Gdy etui porysuje się i uznacie, że nie chcecie go już używać możecie poddać je procesowi kompostowania. Co ważne: aby produkt mógł być oznaczony tą normą, musi ulec rozkładowi w 90% w czasie 6 miesięcy.

Biodegradowalne etui do iPhone SE

Biodegradowalne etui do iPhone SE

Kompostowanie

Po testach użytkowych naszego egzemplarza postanowiliśmy sprawdzić czy faktycznie etui ulegnie rozpadowi. Damy wam znać za kilka miesięcy 😊. 

UAG Bio

UAG Bio

UAG - rozsądny wybór

Podsumowując: Outback Bio to solidne etui z certyfikatem militarnym o nienagannym, nowoczesnym designie. To także ukłon w stronę ochrony środowiska. Naszym zdaniem warto chwilę zastanowić się i wybrać produkt, który zniknie z naszej planety bez szkody dla środowiska! 

UAG Outback Bio dostępne jest do telefonów: 
 
Apple: iPhone 6/7/8 oraz SE, iPhone 11, 11 Pro oraz 11 Pro Max

Samsung: S20 oraz S20+ 


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.