Podoba Ci się? :)

UAG Pathfinder - Bezpieczne etui do Samsunga Galaxy S8 i S8 Plus.

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 09.11.2017

Na naszym blogu powstała cała seria artykułów poświęconych marce UAG. Wszystko a sprawą tego, iż sami uważamy, że są to jedne z najlepszych etui dostępnych na naszym rynku. Najlepszych, bo świetnie zabezpieczają telefony podczas upadków a do tego świetnie wyglądają. Charakterystyczny kształt tej obudowy to wynik prac mających na celu minimalizowanie skutków upadku. Konstrukcje UAG są opatentowane, co również świadczy o wyjątkowości tych produktów. Certyfikat militarny to już standard wśród producentów z wyższej półki, ale UAG dodatkowo posiada ścięte boki, które jeszcze lepiej rozpraszają siłę uderzenia.

Tym razem mamy coś dla użytkowników smartfonów Samsung Galaxy S8 i S8+.

Chcemy pokazać Wam drop test etui UAG Pathfinder. To co nas najbardziej zainteresowało to to, że etui niejednokrotnie ląduje na betonie i to bez szkła ochronnego!

Drop test Samsung Galaxy S8 Plus i etui UAG Pathfinder

Jeżeli zdecydujecie się na zakup etui od Urban Armor Gear to najlepszym rozwiązaniem, aby ochronić ekran urządzenia przed zarysowaniami, będzie folia ochronna Ringke Invisible Defender, która zachodzi nawet na tył telefonu! Dzięki takiemu rozwiązaniu folia nie odkleja się od ekranu a etui można swobodnie zamontować nie martwiąc się o to, że folia lub szkło zaraz się odkleją.

Jak zamontować folię Ringke Invisible Defender?

Etui UAG Pathfinder dostępne jest do telefonów: Samsung Galaxy S8/S8+, iPhone 8/7/6 oraz wersji Plus.


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.