Podoba Ci się? :)

Ultra Drop Protection – czyli najbezpieczniejsze etui do Galaxy S10 | S10 Plus | S10e

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 11.03.2019

Długo oczekiwane smartfony Samsung Galaxy S10, S10+ oraz S10e to ultranowoczesne urządzenia, które poza wieloma innowacyjnymi technologiami, oferują też zupełnie nowy design. Postanowiliśmy więc przedstawić Wam najciekawsze etui zaprojektowane z myślą o ekstremalnej ochronie nowych telefonów Samsung.

SPECK PRESIDIO GRIP

Charakterystycznym elementem etui Presidio Grip amerykańskiej firmy SPECK jest silikonowy wzór umieszczony z tyłu i po bokach obudowy. Zapewnia on wyjątkowo pewny chwyt i zapobiega wyślizgiwaniu się telefonu z ręki. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich użytkowników ze „śliskimi rękoma”, które sprawdzi się dodatkowo np. podczas pracy w warsztacie.

Etui Speck Presidio Grip do Samsung Galaxy S10 | S10 Plus | S10e

Etui Speck Presidio Grip do Samsung Galaxy S10 | S10 Plus | S10e

Etui SPECK posiada ponadto dwie warstwy ochronne ze specjalnym wzmocnieniem IMPACTIUM™. Obudowa jest dzięki temu wytrzymała na upadki z wysokości ponad 3 metrów na twarde podłoże, co według producenta potwierdzają liczne testy przeprowadzone przez niezależne centra badawcze.

Dodatkowym atutem etui Presidio Grip jest podwyższona ramka wokół wyświetlacza. Dzięki niej możemy kłaść telefon bezpiecznie ekranem do dołu, a w razie upadku istnieje bardzo duża szansa na to, że wyświetlacz pozostanie nienaruszony.

UAG MONARCH

Obudowa Monarch marki UAG to super wytrzymałe etui ochronne z podwójnym certyfikatem wojskowym (MIL STD 810G 516.6). Pancerna konstrukcja zabezpiecza telefon ze wszystkich stron obudowy, oferując wysoki poziom ochrony podczas gwałtownych upadków np. na płytę chodnikową lub inne twarde podłoże.

Obudowa UAG Monarch do Samsung Galaxy S10 | S10 Plus | S10e

Obudowa UAG Monarch do Samsung Galaxy S10 | S10 Plus | S10e

Charakterystycznym elementem UAG Monarch jest zewnętrzny szkielet z logo Urban Armor Gear, którego głównym zadaniem jest usztywnienie pozostałych części obudowy. Do jego wykonania użyto wysokiej jakości stopu metalu, który obniża wagę i zwiększa ogólną wytrzymałość etui.

Producent zadbał również o to, aby telefon można było obsługiwać w wygodny sposób tylko jedną ręką. Na zewnętrznych krawędziach etui umieszczono w tym celu specjalny wzór plastra miodu (honeycomb tactile grip), który zwiększa przyczepność etui w ręku. Należy również wspomnieć że Model Monarch to aż 5 warstw ochronnych gwarantujących bezpieczeństwo. Jedną z zalet tego produktu jest niezwykła lekkość.

X-DORIA DEFENSE SHIELD

Obudowę ochronną Defense Shield zaprojektowano tak, aby wytrzymała upadek na płytę betonową z wysokości ponad 3 metrów - podczas testów uzyskano poziom ochrony przewyższający standard MIL-STD-810G. Etui prezentuje się przy tym bardzo elegancko, a dzięki przezroczystym pleckom z polikarbonu nie powiększa optycznie telefonu.

Obudowa X-Doria Defense Shield do samsung Galaxy S10 | S10 Plus | S10e

Obudowa X-Doria Defense Shield do samsung Galaxy S10 | S10 Plus | S10e

Hybrydowa konstrukcja etui wykonana została z pojedynczego bloku aluminium wycinanego maszynowo oraz elastycznej gumy, która zabezpiecza obudowę oraz wyświetlacz telefonu ze wszystkich stron.

Etui X-Doria posiada też wyjątkową funkcję w postaci specjalnych kanałów akustycznych, które przekierowują dźwięk z głośników smartfona w stronę użytkownika. Dzięki temu trzymając telefon poziomo w obu rękach nie zakrywamy otworów na głośniki.

Tak prezentuje się nasze TOP 3 najbezpieczniejszych etui do nowych Galaxy S10 | S10e | S10 plus.
Jeżeli macie jakiekolwiek pytania dotyczące oferowanych przez nas produktów to pamiętajcie że jesteśmy do waszej dyspozycji!


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.