Podoba Ci się? :)

Zizo Bolt Cover do Samsung Galaxy S10, S10+, S10e [Najlepsze pancerne etui]

Opublikowany przez Luma Mobile - dnia 31.03.2019

Premiera nowych flagowców Samunga przyniosła za sobą kolejną odsłonę kultowego już etui Bolt Cover! Tym razem do oferty trafiły trzy nowe modele w okrojonej wersji kolorystycznej. Do wyboru mamy nieco mniejszą paletę barw: czarny, szary oraz czerwony. Z biegiem czasu zapewne pojawią się kolejne kolory.

Nowe flagowce Galaxy z serii S do tanich nie należą, więc warto wybrać najlepszą ochronę. Sprawdzicie, co oferuje amerykańska marka Zizo.

Zizo Bolt Cover do Samsung Galaxy S10 Plus | S10 | S10e [Co zawiera zestaw?]

W zestawie znajdziemy etui, które charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością potwierdzoną certyfikatem militarnym MIL-STD-810G. Dzięki temu możemy być pewni o bezpieczeństwo urządzenia w ekstremalnych sytuacjach. O ochronę wyświetlacza dbają solidne krawędzie obudowy. Zarówno górny jak i dolny bok są uniesione ponad ekran. Dzięki temu odkładając telefon wyświetlaczem do dołu możemy być spokojni, bo nie styka się on z powierzchnią, na którą odkładamy smartfona.
Ponadto etui posiada praktyczną podpórkę, dzięki której w wygodny sposób możemy obejrzeć wideo na YouTube lub film na Netflix. Przy tak dużym wyświetlaczu, który ma przekątną 6,4 cala oglądanie multimediów może być całkiem przyjemne, a dzięki podstawce również wygodne.

W zestawie, poza etui, znajduje się specjalny uchwyt i osłona ekranu w jednym. Zaczep możemy wykorzystać do tego, aby zamontować telefon przy pasku. Dzięki temu zawsze mamy go pod ręką i jednocześnie nie krępuje on naszych ruchów, co mam miejsce w przypadku trzymania tak dużego telefonu w kieszeni.
Uchwyt ma również drugie zadanie: zasłania on ekran. Dzięki temu wyświetlacz jest bezpieczny.

Małym, ale miłym dodatkiem, który również znajdziemy w kartoniku jest smycz, którą możemy przyczepić do etui.

Uwaga!
Tym razem producent nie zdecydował się na dołączenie do zestawu szkła hartowanego. Decyzja ta była podyktowana tym, aby użytkownikom zapewnić maksimum komfortu podczas korzystania ze smartfona, w którym czytnik linii papilarnych znajduje się pod ekranem. Naklejone szkło może ale nie musi zaburzać funkcjonalności, dlatego producent pozostawił decyzję o zabezpieczeniu ekranu szkłem użytkownikom!

Wyjątkiem jest Samsung Galaxy s10e, który nie jest wyposażony w czytnik linii papilarnych pod ekranem. W zestawie Zizo Bolt Cover do Galaxy S10e znajdziemy szkło hartowane!


Luma Mobile

O autorze: Na blogu będziemy dzielili się z Wami naszymi przemyśleniami na temat akcesoriów, które fotografujemy i przedstawiamy w innym świetle niż zazwyczaj są one prezentowane. Będziemy także przekazywali Wam wskazówki na tematy, które okazują się przydatne przy zakupie etui, kabli czy słuchawek dostępnych w sklepie Luma Mobile. Będziemy je przedstawiali z punktu widzenia użytkownika zwracając uwagę na użyteczność, wygląd a przede wszystkim jakość. Zapraszamy do czytania i oglądania! Zespół Luma Mobile.